Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kripto Para Borsası Poloniex’ten Kurumsal Yatırımcılara Özel Hizmet

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kripto Para Borsası Poloniex’ten Kurumsal Yatırımcılara Özel Hizmet
Kripto Para Borsası Poloniex’ten Kurumsal Yatırımcılara Özel HizmetKripto para borsalarından Poloniex, kurumsal müşterilere daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için yeni bir hizmet sunmaya başlıyor.

Hedef Kurumsal

Kripto para sektörünün önde gelen borsalarından Poloniex, kurumsal yatırımcılar için yeni bir alım-satım hizmeti sunmaya başlayacak.

Bu yılın başlarında Circle tarafından satın alınan Poloniex, geçtiğimiz gün bir duyuru yayınlayarak söz konusu hizmete ilişkin bazı detaylar paylaştı.

Poloniex’in duyurusuna göre kurumsal yatırımcılar bu yeni hizmet sayesinde kendi hesaplarını oluşturabilecek, çeşitli kripto para pariteleri üzerinden alım satım yapabilecek, farklı uygulama programlama arayüzlerinden (API) faydalanabilecekler.

Circle kripto para piyasasına giriş yapmak isteyen kurumsal yatırımcılar için çeşitli imkanlar sunuyor. Şirket bundan kısa bir süre önce Circle Trade platformu aracılığıyla tezgah üstü (OTC) ticareti aktif hale getirdi. Circle’ın bu hizmetinden faydalanmak isteyen şirketlerin piyasaya en az 250 bin dolar değerinde sermayeyle girmeleri gerekiyor.

Circle kısa bir süre önce yayınladığı duyuruda kurumsal yatırımcılar için daha farklı özellikler getireceğini de belirtti. Şirket, kurumsal yatırımcıların para çekme limitini arttırmayı ve bu yatırımcılar için “profesyonel müşteri desteği” sunmayı planlıyor:

“Uzman ekibimiz kurumsal yatırımcılara süreç boyunca rehberlik edecek, çeşitli ekipler arasında köprü işlevi görecek ve alım-satım işlemlerinde destek sunacak.”

Circle ve Polomiex’in yanı sıra kripto para sektöründe kurumsal yatırımcı dendiği zaman akla gelen bir diğer şirket ise Coinbase. Coinbase bundan birkaç ay önce kurumsal yatırımcılar için emanet hizmeti sunmaya başladı.

Kripto Para Borsası Poloniex’ten Kurumsal Yatırımcılara Özel Hizmet isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kripto Para Borsası Poloniex’ten Kurumsal Yatırımcılara Özel Hizmet - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitpay CCO Sonny Singh: “Bitcoin 2019’da 15.000 ile 20.000 dolar arasında bir seviyeye ulaşacak.” Ripple Yeni Anlaşmalar İle Likidite Derinliği Oluşturmak İstiyor Ünlü analistten Litecoin fiyatı için kritik uyarı Washington’un Yaptırımları Kripto Paraları Durdurabilir Mi? Kripto Paralarla 14 Milyon Dolar Çalan İsimler Gözaltına Alındılar Bir Kripto Para Borsası Bankaya Karşı Açtığı Savaşı Kazandı ve Fonlarını Faiziyle Kurtardı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır