Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Dash, App Store’da Kabul Edildi

Ana Sayfa » ALTCOİNLER » Dash, App Store’da Kabul Edildi
Dash, App Store’da Kabul Edildi

Dash, şu anda 1.4 milyar dolar değeri ve App Store’da kabul edildikten sonra artan pazar payı açısından dünyadaki büyük dijital para birimleri arasında yedinci sırada yer almaktadır.

Apple tarafından daha önce reddedilmiş olan para birimi, 2017 Temmuz ayı ortalarında App Store’da dijital para birimini resmen onaylamıştır.

Resmi kaynak: Coinmarketcap

Dash CEO’su Ryan Taylor’a göre, Apple tarafından kripto paranın kabul edilmesi, para birimine artan talebin ve önemin farkına varılmasından kaynaklanmaktadır. Apple verdiği kararın zorlandığını ve her zaman kullanıcı güvenliği açısından temkinli olduklarını ve sadece saygın projelerin ekosisteme erişebileceğinden emin olduğunu belirtmiştir.

“Kullanıcılarımız, muhafaza edilen, resmen desteklenen ve güvenli olduğu bilinen Dash Cüzdanları güvenle kullanabilirler. Apple, layık dijital para birimlerini platformlarına sokma konusunda istekli olduğunu gösterdi, ancak bu onların kendi tarafında inanılmaz miktarda ön inceleme gerektiriyor. Dash’ın değerlendirmek için büyük çaba gösterdiğine inandıklarından memnuniyet duyuyoruz ve açıkça sonuçtan memnunuz “demiştir.

Başvuru Süreci

Ryan Taylor, uzun süren itiraz sürecini de paylaştı. Şirketin işletme modeline inanmakta olan Dash ekibi, Apple’ın sonunda yeniden gözden geçirmesi için itirazda bulunmuştur. 2016 yılında birkaç geliştirici ve Blockchain firması Dash ile entegre cüzdanları için App Store’a başvuruda bulunmuştur. Başvuruların çoğu reddedilmiştir.

App Store’da Kripto Para Birimleri

Apple, bu zamana kadar App Store’da kullanılacak yaklaşık olarak 10 kripto para birimine yetki vermiştir. Dash ile birlikte, bu dijital para birimleri, Ethereum, Bitcoin, Steem, Litecoin, Lisk ve Ripple’i de içermektedir.

Dash İOS Cüzdan’ı App Store’da kullanıma sunduğundan, Dash ekibi kısa bir sürede ek özellikler ve iyileştirmeler eklemek amacı ile kendi İOS uygulamalarına daha fazla yatırım yapmayı planlamaktadır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dash, App Store’da Kabul Edildi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin 4.000 Dolar Direncini Kıramayacak Mı? Çin En İyi Kripto Projelerini Açıkladı: Bakın Listede Hangi Kripto Paralar Var! Mike McGlone; Bitcoin’in (BTC) Ayı Piyasasından Çıkamamasının iki Temel Nedeni Var Dolaşımdaki Bitcoin arzının yüzde 59’u hareketsiz duruyor Pazarın yüzde 40’ı 1000 Bitcoin (BTC) balinasının elinde: Fiyatı düşürebilirler! Bitcoin Madencilik Devi Bitmain’in Halka Arz Başvurusu Zaman Aşımına Uğradı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır