Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Dark Overlord: 11 Eylül Saldırısı Belgelerini Açıklarız!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Dark Overlord: 11 Eylül Saldırısı Belgelerini Açıklarız!
Dark Overlord: 11 Eylül Saldırısı Belgelerini Açıklarız!

© Reuters.  © Reuters.

Dark Overlord isimli hacker grubu, 11 Eylül saldırıları hakkında yaptığı açıklamada, kripto para olarak kendilerine Amerikan yönetiminden ödeme yapılmaması durumunda bu belgeleri tüm kamuoyu ile paylaşacak olduklarını ve 2 milyon dolarlık dosya dahil tüm dosyaların yayınlanabilecek olduğunu açıkladı. Kripto para olarak ödeme isteyen Dark Overlord, her girdikleri sosyal medya platformlarından olumsuz yanıt almaları ve banlanıyor olmalarından dolayı en son Steemet’te şanslarını denediler ve burada da banlanmalarının ardından yeni bir platform daha buldular.

Amerikan yönetimine karşı tehdidi kabul etmeyen sosyal medya platformları 11 Eylül saldırısı belgelerine karışmazken, Amerikan hükümetinden bu konuda açıklama yapılmış değil.

Amerikan yönetimini tehdit etmeleri sonucu değiştirmiyor
Dark Overlord hacker grubunun bugüne kadar 9 BTC topladığı ve Amerikan yönetiminin bu BTC ödemelerini takip ediyor olabilecek olduğu ve potansiyel risk olarak görebileceği iddiası ortaya atıldı. 9 BTC’nin bugün mevcut değerinin 20.000 dolar düzeyini aşıyor olması 9 BTC’nin ayrı ayrı kişiler tarafından ödenmiş olabileceğini ve ödenmesi gereken daha yüzlerce BTC isteyen Dark Overlord hacker grubunun aniden bu BTC’ler ile ortadan kaybolabileceği riskini arttırıyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Dark Overlord: 11 Eylül Saldırısı Belgelerini Açıklarız! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yüzde 94 Doğru Tahmin Yapan Trefis: Bitcoin Yıl Sonuna Kadar 8500 Dolar Olacak O anlar: Bitcoin madencilik tesisleri sele böyle teslim oldu Bloomberg analisti, Bitcoin ve Tesla’yı birbirine benzetti Cardano Vakfı en önemli güncellemesini piyasaya sürdü Tokyo, New York ve Lüksemburg’daki Üniversiteler, Bitcoin ve Blockchain Eğitimini Destekliyor Anket: Endonezya, Malezya ve Güney Afrika’da Kripto Paralara Yoğun Talep Var

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır