Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

CryptoAdSolution Reklam Sektörünü Değiştiriyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » CryptoAdSolution Reklam Sektörünü Değiştiriyor
CryptoAdSolution Reklam Sektörünü Değiştiriyor

© Reuters.  CryptoAdSolution Reklam Sektörünü Değiştiriyor© Reuters. CryptoAdSolution Reklam Sektörünü Değiştiriyor

Sektöre odaklanan özgün dijital para CyptoAdSolution ICO ve kripto para platformunun piyasaya sürülmesiyle birlikte, pazarlama hizmetleri sektörünü değiştirmeyi amaçlıyor.

CyptoAdSolution özellikle pazar hizmetlerinin ve ana düğüm kripto paraların karşılaştıkları güçlüklere çözüm olarak geliştirilen, topluma ve sektöre odaklı bir dijital para olma konusunda türünün ilk örneğidir. CyptoAdSolution kripto reklamcılığı yeniden
eski güzel günlerine döndürmeyi amaçlıyor ve sektördeki farklı paydaşların hedef kitlelerine etkin biçimde ulaşmalarını temin ediyor.

Kripto para birimi sektörü yıllar içinde evrildi ve birkaç sektördeki farklı şirketler dijital paraları kendi operasyonlarına entegre ettiler. Bu da kripto paraların popülaritesini ve kabul görmesini giderek arttırdı. Ne yazık ki kripto sektörü ve bu sektördeki paydaşlar hedef kitlelerine ulaşamadılar ve bu da sonuçta sektörün erişimini kısıtladı. Bu durumu sektördeki farklı pazarlama güçlüklerine bağlamak mümkün. Ancak CyptoAdSolution, kripto sektörünün basit pazarlamasındaki farklı sorulara cevap verebilecek olan çözüm odaklı bir kavram sunarak bu durumu değiştiriyor.

Bu çözümü geliştirenler melez bir sistem ve kripto parayla birlikte, kriptografi sektöründeki pazarlama hizmetleri üzerinde uzmanlaşan, özgün bir platform yarattılar. Blok zincir teknolojisinin daha da arttıran CyptoAdSolution geniş bir yelpazedeki özellikler ve tabii nitelikli trafik üretmek için tasarlanan farklı reklam paketleri ve müşterileri pasif gelirle ödüllendirmek gibi çok sayıda faydayla birlikte geliyor.

Sistemin Müşteri Reklam Paketleri müşterilere yüksek kaliteli ve etkin reklam hizmetleri sunmak ve pasif gelir elde etmelerini sağlamak için tasarlanmasının yanı sıra Reklam Pazarı da tüketicilerle reklamcılar arasındaki boşluğu aşan bir köprü görevi görüyor.

Ürünlerin her biri farklı amaçlara hizmet etmek için tasarlanırken kavramın ortaya çıkarılmasının arkasında yatan birincil amaca da bağlı kalıyor.

CyptoAdSolution ekosisteminin diğer özellikleri arasında, 2019’da piyasaya sürülmesi programlanan CrytpAPP Solution ile tüm kripto reklam ihtiyaçları için tek noktada hizmet sunan CryptoAdSolution AdExchange ve daha da fazlası var.

CADS’in mobil sürümü olan CryptoAPPSolution kullanıcılara mobil bir çözüm sunacak ve Blockfolio gibi uygulamaların reklam, trafik ve müşteri elde etmelerini mümkün kılacak. CyptoAdSolution AdExchange ise geleneksel reklam modellerine son vermek ve onların yerini almak üzere tasarlandı. Reklamcılara, reklam yayıncılarıyla işbirliği yapmalarını sağlayacak ve en iyi potansiyel müşterilere ulaşmalarını mümkün kılacak, şeffaf ve odaklanmış bir çözüm sunacaktır.

CADS olarak da bilinen toplam 100.000.000 kripto para piyasaya sürülecek ve bunların 10.000.000’u önceden çıkarılacaktır (pre-mined).

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

CryptoAdSolution Reklam Sektörünü Değiştiriyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

‘Bitcoin fiyatında patlama olabilir’ dedi, bu 4 nedeni gösterdi ABD’nin Bitcoin Atağı Lamborghini’sini Satıp Daha Fazla Bitcoin Satın Alacak! Yatırım Uygulaması Investr, Kendi Kripto Para Endeksini Piyasaya Sürdü! Başarılı analistten korkunç tahmin: ”Bitcoin fiyatı 2.000 dolara düşebilir.	“ Antonopoulos: Quadriga CX Olayı, Borsaların Güvenilmez Olduğunun Kanıtı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır