Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bittrex Büyümeye Devam Ediyor: Malta’da Yeni Şirket, Küresel Çalışmalar

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bittrex Büyümeye Devam Ediyor: Malta’da Yeni Şirket, Küresel Çalışmalar
Bittrex Büyümeye Devam Ediyor: Malta’da Yeni Şirket, Küresel Çalışmalar


Kripto para borsalarından Bittrex, geçtiğimiz günlerde Bittrex International INC adlı şirketin kuruluşunu açıkladı. Bu uluslararası platform doğrudan Bittrex INC’ye bağlı olacak ve şirketin misyonu ABD haricindeki ülkelerde çalışmalar yürütmek olacak.

Bittrex Büyümeye Devam Ediyor

Bittrex, uluslararası bir şirketin yanı sıra Bittrex Malta Ltd. adlı bir şirket daha kurdu. Bu şirket şu anda Malta’daki vatandaşlara güvenilir ve gelişmiş bir ticaret platformu sunmaya çalışıyor ve bunu yaparken Bittrex’in ana teknolojisinden faydalanıyor.

Bittrex ayrıca Malta’daki düzenleyicilerle görüşmeler düzenliyor ve yasal bir dijital finansal varlık borsası haline gelmeye çalışıyor. Bittrex, kendi teknolojisini daha fazla yaymak için tüm ortak borsalarına kendi platformunda listelediği dijital varlıklardan faydalanma imkanı da sunuyor.

Bittrex’in CEO’su olan Bill Shihara, Bittrex ekinin Blockchain devrimini hızlandırmak ve güçlendirmek için güvenli ve yenilikçi bir teknolojiden yararlanacağını belirtti. Shihara’nın açıklamaları şöyle:

“ABD merkezli ticaret platformumuz ve Dünya genelinde sayısı gittikçe artan ortaklarımız ile birlikte Blockchain teknolojisini ve dijital para ticaretini küresel çapta yaymaya devam ediyoruz. Bittrex International ve onun alt şirketleri, en yenilikçi Blockchain projelerini tanıyarak ve hatta destekleyerek bu devrimsel teknolojinin yayılmasına katkıda bulunacaklar.”

Yakın zamanda paylaştığımız bir haberde Bittrex’in Malta merkezli Blockchain şirketlerinden Palladium’un %10’luk hissesini satın aldığını belirtmiştik. Bittrex bu adımını da şirketi uluslararası çapta daha büyük bir hale getirme amacı doğrultusunda atmıştı.


İlgili haber:
Bittrex Kripto Para Borsası, Malta’lı Blockchain Startup’ı Palladium’dan Hisse Satın Aldı

Bittrex Büyümeye Devam Ediyor: Malta’da Yeni Şirket, Küresel Çalışmalar isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bittrex Büyümeye Devam Ediyor: Malta’da Yeni Şirket, Küresel Çalışmalar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’i 2019’un son aylarında neler bekliyor? Analistler cevapladı Ethereum’da teknik görünüm olumlu sinyaller üretiyor Forbes: Bitcoin Yeni Altın! 2019’da 10.000 Dolar Zor Bir Hedef UPBit Borsasına Yapılan Baskının Raporları Yayınlandı ABD’nin Libra Görüşleri Korku Uyandırıyor Son Ralli Google’daki Bitcoin Aramalarını Üç Katına Çıkardı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır