Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Craig Wright, Ünlü Bitcoin Destekçisine Yüklendi: Anarşist Rahibin Size Söylediği Hiçbir Şey Doğru Değil!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Craig Wright, Ünlü Bitcoin Destekçisine Yüklendi: Anarşist Rahibin Size Söylediği Hiçbir Şey Doğru Değil!
Craig Wright, Ünlü Bitcoin Destekçisine Yüklendi: Anarşist Rahibin Size Söylediği Hiçbir Şey Doğru Değil!2019 yılına gireli henüz bir hafta bile olmadı ve kripto para piyasasındaki tartışmalar tam hız ediyor. Satoshi Nakamoto olduğunu iddia etmesiyle ünlenen ve daha sonra Bitcoin Cash ağında yaşanan hard fork’un önde gelen isimlerinden birisi olarak ününe ün katan Craig Wright, piyasanın büyük bir bölümü tarafından sevilmese de hala belirli bir kitleye sahip.

Craig, kendi Twitter adresinden 2 Ocak tarihinde yayınladığı bir gönderide, Yunan kökenli İngiliz vatandaşı Andreas Antonopoulos‘a sert sözlerle yüklendi ve kendisinin Bitcoin’in yanlış kavramlarını savunduğunu ifade etti.

Bitcoin ve blockchain hakkında bir şeyler öğrenmek istiyorsanız, bu anarşist rahibi görmezden gelin. Üzgünüm, onun size söylediği hiçbir şey doğru değil.

Daha sonra bütün Bitcoin ekosistemini bankalara ve hükümete karşı bir Ponzi yapısı olmakla suçlayan Wright, BTC destekçilerine ağır eleştirilerde bulundu. Bilindiği üzre 15 Kasım tarihinde yaşanan Bitcoin Cash hard fork’u sonrası ağ ikiye bölünmüş ve Bitcoin SV isimli yeni bir kripto para birimi piyasaya çıkmıştı. Craig Wright ve Calvin Ayre gibi isimlerin başını çektiği bu proje, hızlı bir yükseliş yaşayarak kısa sürede piyasa hacmi açısından lider top 10 kripto para birimi arasına girmeyi başardı ve basın saatine göre hala dokuzuncu sırada yer almakta.

Geçtiğimiz tarihlerde Bitcoin Cash’in yerine geçerek ‘flippening’ yaratan Bitcoin SV, o tarihten bu yana hiçbir zaman ilk 5 arasına giremedi ve hala sabit olarak dokuzunculuğunu korumakta.

Craig Wright, Ünlü Bitcoin Destekçisine Yüklendi: Anarşist Rahibin Size Söylediği Hiçbir Şey Doğru Değil! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Craig Wright, Ünlü Bitcoin Destekçisine Yüklendi: Anarşist Rahibin Size Söylediği Hiçbir Şey Doğru Değil! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Tekrar Yükselişe Mi Geçiyor? Bitcoin 5% artışla 5.520,1 seviyesinin üzerine çıktı İsrail Tabanlı Madencilik Firması, Ayı Piyasası Yüzünden Tel Aviv Borsasından Delist Edilecek! Rusya Bitcoin Alacak mı? Yetkiliden Açıklama Geldi Merakla beklenen duyuru yapıldı: Bakkt, Bitcoin vadeli işlem tarihini açıkladı Hanno Basse Live Planet Bünyesine Katıldı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır