Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Craig Wright: Bitcoin’in Borsa Fiyatı Hakkında Düşünmeyi Bırakma Vakti Geldi!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Craig Wright: Bitcoin’in Borsa Fiyatı Hakkında Düşünmeyi Bırakma Vakti Geldi!
Craig Wright: Bitcoin’in Borsa Fiyatı Hakkında Düşünmeyi Bırakma Vakti Geldi!İlk olarak Satoshi Nakamoto olduğunu iddia etmesiyle tanınan ve inanılmaz bir tanınırlığa sahip olan Craig Wright, daha sonra Bitcoin Cash ağında yaşanan olaylar ve ağ bölünmesine neden olan kişilerden biri olmasıyla ‘ününe’ ün katmasıyla biliniyor. Bitcoin SV’nin önde gelen ismli Wright, kendi Twitter adresinden yaptığı açıklamalarda, insanlara bir koin’in borsa üzerindeki fiyatından değil, kullanımından dolayı spesifik bir değere sahip olacağını anlatmaya ve kripto para birimlerinin değerinin bu şekilde belirleneceğini aktardı.

”Bitcoin’in gazino (borsa) fiyatı hakkında düşünmeyi bırakma vakti geldi. Değer, kullanım ile beraber gelir. Bu da blockchain üzerinde, ölçeklenme ile olur. Sırada 128 var, sonra 512mb. İşletmeler alan satın alır, onlar borsa fiyatlarını umursamaz çünkü asıl önemli olan kullanım masrafıdır. Madenciler ödeme alırlar ve sonuçlara değer verirler.”

Özellikle block boyutu konusunda sık sık diğer isimlerle anlaşmazlığa düşen Craig Wright, yaptığı yeni açıklamada block boyutunu 128 mb’a, daha sonra 512 mb’a çıkartmak istediğini açık açık belirtti. Söz konusu tweet’in altına yorum yapan bir kullanıcı bu güncellemelerin ne zaman gerçekleşeceğini sorunca Wright kullanıcıya, ”yeni yılda 512 yapacağız, sonra 2GB yapacağız” şeklinde yanıt verdi.

”512’den önce uygulanabilir başka hiçbir şey yok. Gerçek veri, bunu gösterdiğimiz zaman gelir.”

Bitcoin Cash ve Wright’ın ekibi Bitcoin SV arasındaki savaş, SV ekibinin kaybetmesi ve kendilerine yeni bir blockchain ağı üretmeleri ile sonuçlanmıştı ancak şu sıralar Bitcoin Cash de üst sıralardaki yerini kaybetti ve basın saatine göre Bitcoin SV ile altlı üstlü yer almakta ve görünüşe göre bu bölünmeden iki platform da kazançlı çıkamadı.

Craig Wright: Bitcoin’in Borsa Fiyatı Hakkında Düşünmeyi Bırakma Vakti Geldi! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Craig Wright: Bitcoin’in Borsa Fiyatı Hakkında Düşünmeyi Bırakma Vakti Geldi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Anket: Y Kuşağı Yatırımcılarının Yarısı, Kripto Para Borsalarına Menkul Kıymet Borsalarından Daha Çok Güveniyor! Bitcoin bu hafta 10 bin doları test edebilir mi? Monero Hard Forku Gönderim Ücretlerini Neredeyse Sıfırladı! HitBTC: Hesapları Proof Of Keys Yüzünden Dondurmadık Çin’in Bitcoin Hakimiyeti Ripple’ın İşine Yarayacak. Trump Mevcut Durumdan Rahatsız Ethereum Yüzde 17 Değer Kazandı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır