Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Craig Wright: ”Bitcoin ABC’yi Bahçemi Gübrelemek İçin Kullanacağım”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Craig Wright: ”Bitcoin ABC’yi Bahçemi Gübrelemek İçin Kullanacağım”
Craig Wright: ”Bitcoin ABC’yi Bahçemi Gübrelemek İçin Kullanacağım”

2/2


2/2


15 Kasım tarihinde Bitcoin Cash ağında yaşanan hard fork sonrası ağın ikiye ayrılması ile iyice tırmanan gerilim, olayın üzerinden günler geçmesine  ve tarafların zafer ya da mağlubiyet aldığı belirlenmesine rağmen, hala tam olarak dinmiş sayılmaz. Satoshi Nakamoto olduğunu iddia eden Bitcoin Cash SV’nin öncü ismi Craig Wright, yakın zamanda yaptığı açıklamalarında bölünmenin avantajlarından bahsetti.

CoinGeek Week etkinliğinde konuşan Faketoshi, şunları ifade ederek söze başladı:

”Bitcoin ABC’yi, bahçemi gübrelemek için kullanacağım.”

Wright, Bitcoin SV’nin bir topluluk ağı olduğunu belirtti ve bunu orijinal Bitcoin ile karşılaştırdı. Bunun yanı sıra ağın izlenebilirliğine de değinen Wright, geçtiğimiz günlerde gündeme gelen Bitcoin adresi yaptırım kararlarına gönderme yaptı ve kolluk kuvvetlerinin yasa dışı Bitcoin etkinliklerini takip etmesi için, bütün ağın daha büyük zincirlere ihtiyacı olacağını vurguladı. Bitcoin ile ilgili en başta yapılan hatalardan birinin, herkesin madenci olabilmesi olanağı olduğunu itiraf eden Wright, Bitcoin’i özel yapan şeyin aslında eşler arası sistem olduğunu belirtti.


İlgili haber:
ABD Hazine Bakanlığı, İki Bitcoin Adresini Yaptırım Listesine Ekleme Kararı Aldı!

ABD Hazine Bakanlığı 2017 yılından beri devam eden bir olayla ilgili tespit edilen iki şüphelinin kullandığı Bitcoin adreslerini de yaptırım listesine eklemiş ve tarihinde ilk defa bir Bitcoin adresini bu listeye dahil etmişti.

”ABC kendi eşler arası özelliğini kaybetti ve bu yüzden SV artık daha iyi.”

Bölünme sonrası ayrı bir kripto para birimi olarak ortaya çıkan Bitcoin Cash SV, özellikle son haftada %100’e yakın bir yükseliş yakaladı ve piyasa hacmine göre top 10 arasına yerleşti.

Craig Wright: ”Bitcoin ABC’yi Bahçemi Gübrelemek İçin Kullanacağım” isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Craig Wright: ”Bitcoin ABC’yi Bahçemi Gübrelemek İçin Kullanacağım” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

3 Temmuz kripto para piyasaları özeti: BTC destek noktasına tutunmayı başardı Dünyanın En Eski Saat Üreticisi Blockchain Kullanıyor 1 Mayıs kripto paralara uğur getirdi- tüm kriptolar yeşile büründü Venezuela, Bitcoin işlem hacminde yeni bir rekor kırdı Brad Garlinghouse: Ripple kapansa bile XRP yoluna devam eder DeVere CEO’su: Piyasa Hacmi 10 Yıl Sonra 50 Kat Artacak; ETH ve XRP, BTC’yi Tahtından Edebilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır