Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Cory Johnson: Ripple (XRP) Küresel Bir Fenomen Olma Yolunda

Ana Sayfa » GÜNCEL » Cory Johnson: Ripple (XRP) Küresel Bir Fenomen Olma Yolunda
Cory Johnson: Ripple (XRP) Küresel Bir Fenomen Olma Yolunda

© Reuters.  © Reuters.

Ripple (XRP) küresel bir fenomen olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Ripple’ın bir kurumla anlaşma yaptığı ya da o yönde adımlar attığı, sık sık duymaya başladığımız haberler arasında. Bu yazımızda yetkili bir ağızdan aldığımız son bilgiyi aktaracağız.

Ripple (XRP) Küresel Bir FenomenRipple pazarlama şefi Cory Jonhson, bir TV programında ,isim vermeden Trump hükümet temsilcileri ile düzenli olarak görüşmeler yaptıklarını söyledi. Daha fazla detay vermemesine rağmen bu haber XRP yükselişini daha da pekiştirecek gibi. Ripple (XRP) küresel bir fenomen olmaya doğru ilerliyor ve gelecekte çok pahalı ve uzun zaman alan para transfer işlemlerinin yerini alacak gibi görünüyor.

XRP’nin, Washington’un kripto para ve madencilik konusuyla ilgili geniş çapta araştırmalarına cevap vermek için özellikle hazırlanmış bir ekipleri mevcut. Trump yönetiminin bu yöndeki endişesi yüksek seviyede Bitcoin ve ETH madenciliğinin Çinlilerin elinde olması yönünde.

Princeton Üniversitesi ve Uluslararası Florida Üniversitesinin ortak bir çalışması, madencilik faaliyetlerinin %75 kadarının Çin’de ve Çin yönetiminin yargısının altındaki Çin madencilik havuzlarının doğrudan kontrolüye gerçekleştiğini ortaya koydu.

Bu şekilde bir coğrafi yoğunlaşma, proof of work konsensüs sisteminin potansiyel bir zayıflığı olduğu anlamına geliyor. Diğer taraftan Cory XRP’nin farkından dem vurarak, XRP’de yabancı ya da çevresel etkenlerin söz konusu olmadığını sözlerine ekliyor. Nedenini ise XRP’de madenciliğin olmaması ve tamamen 3.taraf doğrulayıcıların ağın %52’sini control ettiği merkeziyetsiz bir sistem olması olarak gösteriyor.

Cory’nin konuşması XRP’nin, diğer kripto paralardan farkını ortaya koyduğu gibi, resmi bir statüye doğru da yol aldığını az çok gösteriyor. Siz ne dersiniz?

Ripple ile ilgili son haberlere buradan ulaşabilirsiniz

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Cory Johnson: Ripple (XRP) Küresel Bir Fenomen Olma Yolunda - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Twitter Fenomenine Göre, Bitcoin Boğaları Tarihin En Güçlü Hamlesine Hazırlanıyor Araştırma: ‘Bitcoin İlerleyen Zamanlarda Forex Piyasalarına Rakip Olabilir’ Kripto Para Piyasası Hacmi Değerinin 200 Milyarı Görmesi Mümkün Bitcoin Fiyat Analizi – BTC 8.650 Dolara Yükseldi Kripto Para Piyasalarında Haftanın Son Gününde Neler Yaşandı? ABD Geride Kaldı: Kripto Para ve Blockchain Konusunda Liderlik Singapur’a mı Geçiyor?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır