Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance Paxos Stabil Koin’ini Listeledi ve Eleştirilere Maruz Kaldı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance Paxos Stabil Koin’ini Listeledi ve Eleştirilere Maruz Kaldı
Binance Paxos Stabil Koin’ini Listeledi ve Eleştirilere Maruz KaldıGemini‘nin stabil koin projesi GUSD ile aynı günde duyurusu yapılan ancak onun kadar ilgi duymayan Paxos, yavaş yavaş piyasaya ısınmaya başlıyor. Binance Paxos’u listeleyen son ve belki de en önemli kripto para borsası oldu. Dünyanın en büyük Tether cüzdanına ve TrueUSD piyasasına sahip olan Binance, PAX’ın merkezi olarak kontrol edilen ve yasal zorunluluk olması durumunda fonların dondurulabileceği bir proje olmasına rağmen, projeyi kendi platformunda listeledi.

Yaklaşık 7 saat önce yapılan Twitter duyurusu ise şu şekilde paylaşıldı:

Binance resmi destek sayfasında belirtilene göre, şu an PAX için sadece para yatırma işlemleri yapılabilmekte ve PAX pariteleri de sadece Binance’ın kendi tokeni BNB ve lider kripto para birimi BTC ile olmakta. Stabil koinlerin kripto para dünyasındaki temel görevlerinden birisi, diğer kripto para birimleri volatiliteden değer kaybederken, sahip oldukları itibari para endeksleri sayesinde daha az düşüş yaşamaları ve korunaklı bir liman görevi görmeleri.

Binance kurucusu Changpeng Zhao, stabil koin projelerini listelemenin kripto sektöründeki iş birliğini ve bir arada olmayı arttıracağına inanıyor. CZ stabil koinlerin birer ”köprü” olduğunu düşünmekte.

”Stabil koinler kriptoya açılan büyük köprüler, iyi iş! Bakalım bir kaç ay/yıl içerisinde piyasa hacmine neler olacak.”

Aynı zamanda piyasaya çıkan Paxos ve Gemini stabil koin projelerini detaylı karşılaştırmasına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Binance Paxos Stabil Koin’ini Listeledi ve Eleştirilere Maruz Kaldı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance Paxos Stabil Koin’ini Listeledi ve Eleştirilere Maruz Kaldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin, mucidi Satoshi Nakamoto’nun öngörüsü yolunda ilerliyor Bitcoin borsası mağdurları, CEO’nun evini bastı, ailesi karakola sığındı Günün kripto para haber özetleri: Bitcoin, Ripple, Tron, EOS, VeChain Eski JPMorgan yöneticisi: Bitcoin ölmüyor, dijital altına evriliyor HitBTC ve Bitcoin Private geliştiricileri arasındaki anlaşmazlık BTCP’ye baskı yapıyor Cardano 15% oranında yükseldi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır