Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

CoinMarketCap, XRP İle İlgili Manipülasyon Eleştirilerine Yanıt Verdi

Ana Sayfa » GÜNCEL » CoinMarketCap, XRP İle İlgili Manipülasyon Eleştirilerine Yanıt Verdi
CoinMarketCap, XRP İle İlgili Manipülasyon Eleştirilerine Yanıt VerdiUzun zamandır var olan ve ara ara hortlamaya devam eden XRP ve CoinMarketCap ilişkisi, ünlü kripto para sitesinin sirkülasyondaki XRP miktarı ile ilgili aldığı eleştirilere yanıt vermesi sonucu yeni bir hal aldı. CoinMarketCap bugün konu hakkında bir tweet attı ve şunları iletti:

”XRP için bildirdiğimiz sirkülasyondaki miktar verisi, direkt olarak Ripple ağı istatistiklerinden gelmektedir. XRP miktarının ”dağıtık” olan kısmı, şu an sirkülasyonda olan kısımdır. XRP’nin ”dağıtık olmayan” kısmı ise, Ripple tarafından belirtildiği üzre sirkülasyonda değildir.”

Görünüşe göre kullanıcılar bu açıklamadan memnun olmamış olacak ki, platformun attığı gönderiye oldukça tepkili tweet’ler atıldı ve bunlar bir süre daha devam edecek gibi duruyor.

 Olaylar Nasıl Başladı?
Olaylar aslında geçtiğimiz tarihlerde, Ripple’ın ünlü stratejisti Cory Johnson‘un, Twitter üzerinden CMC’ye atıfta bulunup bunun piyasadaki bütün XRP miktarını sitesinde hesaba katmadığını belirtmesi ile başlamıştı. Johnson, emanet hesabındaki XRP’lerin hesaplamaya alınmayarak, XRP’ye karşı bir fiyat manipülasyonu yapıldığını vurgulamış ve devamında XRP topluluğu adeta CoinMarketCap’e akın etmişti.

CoinMarketCap, XRP İle İlgili Manipülasyon Eleştirilerine Yanıt Verdi isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

CoinMarketCap, XRP İle İlgili Manipülasyon Eleştirilerine Yanıt Verdi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin durdu, XRP coştu… Peki yükselişin devamı var mı? 51 Saldırısıyla Bitcoin, Ethereum, XRP, Bitcoin Cash, Litecoin’e Saldırmanın Maliyeti Ünlü Yatırımcı Spencer Bogart Konuştu: Bitcoin’de Dibe Çok Yakınız IBM: Blockchain ile Gıda Takibi Yapmak 2 Saniye Sürüyor XRP Ledger, Hem Ödemelerde Hem de İşlemlerde İstikrarlı Bir Büyüme Kat Ediyor Zcash ağında inanılmaz hata: “Cüzdanları değiştirin”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır