Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinex, CET Sahiplerine BCH Cinsinden Faiz Ödeyecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinex, CET Sahiplerine BCH Cinsinden Faiz Ödeyecek
Coinex, CET Sahiplerine BCH Cinsinden Faiz ÖdeyecekÇin merkezli kripto para borsası Coinex’in, kullanıcılarına Bitcoin Cash cinsiden faiz ödeyeceği belirtildi. Bir süredir, sosyal medya plaformu Reddit’te sıklıkla dillendirilen iddia, sonunda gerçeğe dönerken, şirketten yapılan resmi açıklamada bu durum doğrulandı.

Coinex, yaptığı açıklama ile CET tokenlerini borsada belirli bir süre barındıran kullanıcıların Bitcoin Cash cinsinden faiz geliri elde edeceğini belirtti.

Hong Kong’da kurulan ve oldukça genç bir kripto para borsası olan Coinex’in yatırımcıları arasında madencilik devi Bitmain de bulunuyor. Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum ve USDT trading opsiyonları sunan borsanın aynı zamanda özel borsa tokeni CET de platformda işlem görüyor.

Market makerların komisyon ödemediği borsada ise, market bozucular binde 10 gibi görece az bir komisyon ödemesi yapıyor.

Bitcoin Cash cinsiden faiz alabilmek için ise en az 10 bin adet CET tokeni elde bulundurulmak durumunda. Site, aynı zamanda bu CET tokenlerinin hiçbirinin mining sonucu gelmemesi gerektiğini belirtiyor.

Site, gelirlerinin yüzde 80’ini CET sahiplerine verecekken, yüzde 20’si ise günlük operasyonlar ve geliştirilme için kullanıcılacak. Borsanın bu sayede kullanıcı sayısını arttırması ve hali hazırdaki kullanıcılarını da daha büyük istekle sitede tutmaya teşvik etmeye çalışacağı belirtiliyor.

Kripto para sektöründe birçok borsa son dönemde bu tarz aktiviteler ile müşterilerini elinde tutmaya çalışırken, bu konudaki rekabetin en fazla yaradığı kesim ise şüphesiz kullanıcılar olarak karşımıza çıkıyor. Bakalım yakın dönemde bu olay nasıl şekil alacak?

Coinex, CET Sahiplerine BCH Cinsinden Faiz Ödeyecek isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinex, CET Sahiplerine BCH Cinsinden Faiz Ödeyecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’i Destekleyen Zotapay La Liga’daki Alaves’e Sponsor Oldu Vermont Eyaleti, Blockchain Teknolojisi Üzerine Yoğunlaşıyor Eski Goldman Sachs Mühendislerinin Kurduğu Kripto Para Platformu, 3 Milyon Dolarlık Fon Topladı! İtalya’daki Bitcoin Kullanımı Ülkedeki Vergiler Yüzünden Artabilir Başarılı analist: “Ripple hakkında aşırı derecede boğa olmanın tam zamanı!” Finans Uzmanı: Ripple’ın xRapid Projesi Geleceği Temsil Ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır