Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinbase’ye Güven Azalabilir!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinbase’ye Güven Azalabilir!
Coinbase’ye Güven Azalabilir!

© Reuters.  © Reuters.

Coinbase hakkında son dönemde çıkan haberler dünyanın en büyük 2. kripto para borsası konumundaki Coinbase’ye yönelik düşüşleri tetikleyebilir. 25 milyondan daha büyük yatırımcı hesabına sahip olan borsa, yönetim ekibindeki sürekli değişimler ve bu değişimler dışında kripto paralar ile ilgili hileli işlemler yaptığı iddiaları ve ”shitcoin” iddiaları dolayısı ile gündemden düşmek bilmiyor. Coinbase ile birlikte adından sıkça söz ettiren Binance’ın kripto para borsaları arasında en fazla tercih edilen 1. kripto para olması rakip olan iki kripto para borsasının da karşı karşıya birbirlerine karşı bazı kategorilerde yarıştıklarını gösteriyor.

Coinbase güven veriyor, aynı zamanda güven kaybediyor
Coinbase mevcut yönetim ekibindeki kişilerin tanındık kişiler olması ile güven verirken, istifa eden yetkililerin görevlerinin yerine gelen kişilerin pek tanınmış isimler olmamaları ve kripto para sahiplerinin isteklerine uyduklarını belirterek ”shitcoin” listeledikleri iddiaları dolayısı ile kan kaybediyor. Milyonlarca yatırımcının Coinbase’ye olan güveninin arkasındaki sarsılmanın asıl sebepleri arasında bulunan istifalar, shitcoin iddiaları ve piyasada hileli işlemlere imza atıyor olabilecek olduğu iddiaları kripto para borsasının aynı zamanda güven kaybetmesine sebep oluyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinbase’ye Güven Azalabilir! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Litecoin (LTC) Liquid Network’ü kullanmaya başlayabilir: Ayrıca CoinGate resmi ödeme işlemcisi olarak belirlendi Bitcoin, İran’da kaosun ortasında kullanılamaz hâle geldi! Kripto Paraları Günlük Hayatımıza Sokacak 3 Akıllı Proje Ünlü bisikletçi Gürkan Genç’i tehdit ettiler, ödemeyi Bitcoin’le istediler Flaş kripto para haberleri: Ethereum kurucusunun rap gösterisi, Stellar ile XRP farkı ve Tron, Litecoin, EOS haberleri Cardano’nun Korkusuz Lideri Türkiye’de!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır