Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinbase’teki USD Hacmi Son Bir Yılın En Düşük Seviyesini Gördü

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinbase’teki USD Hacmi Son Bir Yılın En Düşük Seviyesini Gördü
Coinbase’teki USD Hacmi Son Bir Yılın En Düşük Seviyesini Gördü

2/2


2/2


Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Coinbase‘in USD hacmi, bu yılın üçüncü çeyreğinde son bir yılın en düşük seviyesini gördü.

Diar tarafından yapılan bir araştırmaya göre Coinbase’teki dolar hacmi, son bir yılın en düşük seviyelerine kadar gerilemiş durumda. Borsadaki USD hacmini geçtiğimi yıl aynı dönemle kıyasladığımızda şu anki Bitcoin ticaret hacminin (5.4 milyar dolar) geçen yıla göre (4.6 milyar dolar) daha fazla olduğunu görüyoruz.

Kaynak: Diar
Bitstamp gibi bir diğer önde gelen borsanın performansına baktığımızda ise durumun Coinbase’ kıyasla biraz daha iyi olduğunu görüyoruz. Bitstamp’teki Bitcoin bazlı ticaret hacmi 4.4 milyar dolar civarında ancak bu sayı geçtiğimiz yıl aynı dönemlerde 4.6 milyar dolar seviyesindeydi. Bitstamp’teki Ethereum hacminde ise ciddi bir artış var: 2017 yılında 322 milyon dolarken şimdi 669 milyon dolar. Bitstamp’te hacim olarak en büyük düşüş ise Litecoin’de görülüyor: 2017’de 266 milyon dolarken şimdi 113 milyon dolar.


Kaynak: Diar
Coinbase’teki USD hacmi düşüş göstermiş olsa da şirketin kurumsal olarak ciddi adımlar attığını da belirtmek gerek. Coinbase geçtiğimiz ay kripto para alım-satımını basitleştirmek için Coinbase Bundles adlı yeni bir güncelleme getirmişti. Şirketin getirdiği ‘Bundle’ güncellemesinde beş farklı kripto para destekleniyor: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash ve Litecoin.

Şirket ayrıca platformuna dijital para listelemek için hazırladığı süreçte bazı değişiklikler yapma ve bu süreci çok daha hızlı bir şekilde ilerletme kararı aldı. Bu da Coinbase’in zaman içerisinde çok daha fazla koini destekleyeceği anlamına gelebilir.

Coinbase’teki USD Hacmi Son Bir Yılın En Düşük Seviyesini Gördü isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinbase’teki USD Hacmi Son Bir Yılın En Düşük Seviyesini Gördü - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İddia: Bitmain Müşterilerin Madencilik Cihazlarını İzinsiz Kullanıyor Ripple CEO’su Bitcoin Hakkında Konuştu Ethereum girişiminde işten çıkarma dalgası Ripple’ın en büyük ODL partnerinden işlemlerde rekor büyüme Tether’in Günlük İşlem Hacmi Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı! İddia: Ohio Eyaletinin Bitcoin ile Vergi Ödemelerini Başlatması, Tamamıyla Reklam Kampanyası!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır