Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinbase’de İlginç ”13 Dolar” Hatası

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinbase’de İlginç ”13 Dolar” Hatası
Coinbase’de İlginç ”13 Dolar” Hatası

© Reuters.  © Reuters.

Dünyanın en büyük 3 kripto para borsasından birisi olarak bilinen Coinbase’de bugün daha önce benzerleri yaşanmış bir hata yaşandı. Coinbase borsası işlem tablolarında 13 dolardan Ethereum alınabilir olması yatırımcıların ”Ethereum 13 dolar mı oldu?” soruları ile kısa süreli bir şaşkınlık yaşattı. Bitcoin fiyatındaki değişimlerden sonra bugün gün içerisinde 80 dolara kadar gerileyen Ethereum, yatırımcılarına ”her an her şey olabilir, çok düşüyorum” mesajı verirken, gün içerisinde ne fazla düşen 2 kripto para biriminden bir tanesi oldu. Bu yönü dolayısı ile gün içerisinde panik satışlar arttı ve alımların oranı çok azaldı.

Ethereum fiyatındaki değişimin en dikkat çeken yanı ise Coinbase’de yaşanan hata oldu. Coinbase borsasında Ethereum alım fiyatı 13 dolara kadar düştü ve 13 dolardan işlemler yapıldığı iddia edildi. Bir açıklama yapmayan borsa yönetimi ise kripto para fiyatındaki değişimin bir trader hatası mı yoksa sistemsel bir hatadan dolayı mı olduğu konusunda soruları yanıtsız bıraktı. Coinbase’de istifaların çok fazla olması dolayısı ile bazı koltukların sürekli olarak görev değişimi görmeye başlamış olması borsaya olan güvenin bir miktar azalmasına ve gelecekte problemler olabilecek olduğu iddialarına sebep olmuştu.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinbase’de İlginç ”13 Dolar” Hatası - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum 4. Doğum Gününü Kutluyor! Antonopoulos: İnsanlar Merkezsiz Sistemlere Yönelmeliler Bitcoin Yükseliyor, Tron, Ethereum, EOS ve XRP Rallileri, Bakkt’ın İlk Satın Alması, Kripto Para Piyasasına Dair Son Dakika Haberleri SEC başkanı Kripto para uygunluk şartlarını açıkladı Çok tartışılan Libra projesine baskı her geçen gün artıyor Kripto Piyasaları Yeşil ve Kırmızılarla Dolu Karışık Sinyaller Verirken, BTC ve ECH Yerini Koruyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır