Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinbase, Yönetim Kuruluna Üç Önemli İsmi Ekledi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinbase, Yönetim Kuruluna Üç Önemli İsmi Ekledi
Coinbase, Yönetim Kuruluna Üç Önemli İsmi EklediDünyanın en büyük kripto para şirketlerinden birisi olan Coinbase, Charles Schwab’ın yönetim kuruluna eklendiğini açıkladı.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, yapılan yazılı basın açıklamasında Charles Schwab’ın yanı sıra, Instinet eski CEO’su Jonathan Kellner ve Chris Dodds’un da yönetim kuruluna eklendiğini ve bu üçlünün Coinbase’de çeşitli görevler alacağını belirtti. Armstrong, yapılan yazılı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

”Charles, Jonathan ve Chris’e Coinbase ailesine katıldıkları için teşekkür ediyorum. Bu eklemeler ile birlikte artık gelecek döneme hazırlıklarımızda da gaza iyice basmış olacağız. Kripto para sektörünün genelinde ve Coinbase özelinde, kayda değer değişiklikler ve iyileştirmeler yapmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Chris, çok üst seviye bir liderliği şirketimize getirecek. Kendisi, finansal hizmetler sektöründe çok ciddi bir deneyime sahip. Kendisinin ve diğer arkadaşlarımızın özel yetenekleri ve uzmanlık alanları, Coinbase ailesi için oldukça önemli olacak.”

Kellner’in, şirketin yeni açılan New York ofisinde kurumsal firmalar ile satış ve danışmanlık işlerinin başına geçeceği belirtilirken, şirketin COO’su Asiff Hirji de, Kellner’in yapacaklarından ötürü oldukça heyecanlı olduklarını belirtti.

Coinbase’in bu üç yeni eklemesinin, şirketin orta ve uzun vadedeki kurumsal yatırımcı açılımına da katkı sağlaması bekleniyor. Asiff Hirji’nin de belirttiği gibi, kurumsal yatırımcılara ciddi bir ilgi gösteren şirket, gerek sundukları ürünler gerekse de sektördeki tecrübesi ile, kurumsal yatırımcıları kripto para sektörüne kazandırmak için büyük bir çaba sarf ediyor.

Coinbase, Yönetim Kuruluna Üç Önemli İsmi Ekledi isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinbase, Yönetim Kuruluna Üç Önemli İsmi Ekledi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

11 Aralık Ethereum fiyat analizi: ETH 100 doları yeniden kazanabilir mi? Türkiye’deki Kripto Para Yatırımcıları ‘En Çok Yükselecek’ Kripto Parayı Seçti! Düşüş piyasası bugün bu kripto parayı vuramadı Analist: Matic ve Harmony Yatırımcısına 1000 Kat Kazanç Getirecek! Cardano 1% düşüşle 0,029996 seviyesinin altına geriledi Kriptolar Ayı Piyasasının Geri Dönmesiyle Düşük Seyrediyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır