Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Novogratz: 8 Milyarlık Coinbase Değeri, Kripto’ların ”Lale” Olmadıklarını Kanıtlıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Novogratz: 8 Milyarlık Coinbase Değeri, Kripto’ların ”Lale” Olmadıklarını Kanıtlıyor
Novogratz: 8 Milyarlık Coinbase Değeri, Kripto’ların ”Lale” Olmadıklarını Kanıtlıyor

2/2


2/2


Ünlü Bitcoin boğası Michael Novogratz, multi milyar dolarlık Coinbase değerinin, kripto para birimlerinin ”lale” olmadığının kanıtı olduğunu vurguladı.

Coinbase 8 Milyar Dolar Değere Ulaştı!
Galaxy Investment Partners isimli kripto para yatırım firmasının CEO’su ve ünlü milyarder Michael Novogratz, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine şüphe ile yaklaşanlara yönelik çarpıcı açıklamalarda bulundu. Novo, dün CNBC‘nin aktardığı habere göre 8 Milyar dolarlık değere ulaşan Coinbase firmasının tek başına bile kripto para birimlerinin lalelerden ibaret olmadığını ifade etti. Tabii ki buradaki ”lale” kelimesi özel bir anlama sahip. Tulip Mania veya Lale Çılgınlığı olarak bilinen olay,  Hollanda Altın Çağı’nda lale soğanlarının fiyatlarının aniden aşırı derecede yükselip çöküşe geçtiği döneme verilen isim. Yani  dünyanın en büyük finansal balonlarından bir tanesi.

Önde gelen ABD menşeli kripto para borsalarından birisi olan Coinbase, geçtiğimiz günlerde Tiger Global ile yaptığı pazarlık ile gündeme gelmişti ve Recode ve Dow Jones teknoloji internet sayfalarına göre anlaşmanın yapılması halinde Coinbase 8 milyar dolar değere ulaşabilecekti.

Novogratz Salı günü Manhattan’da katıldığı konferansta Coinbase’den ”kriptonun poster çocuğu” olarak bahsetti ve Tiger firmasının da ‘öylesine bir yatırımcı’ olmadığını, bunların ”akıllı ve teknoloji bilgisine sahip kişiler” olduğunu belirtti.

Novogratz yine aynı etkinlik içerisinde lider kripto para biriminin en azından bu sene sonuna kadar 9.000 dolar seviyesine ulaşamayacağını da aktarmıştı.


İlgili haber:
Mike Novogratz: ”Bitcoin’in Bu Yıl 9.000 Doları Aşabileceğini Zannetmiyorum”

Novogratz: 8 Milyarlık Coinbase Değeri, Kripto’ların ”Lale” Olmadıklarını Kanıtlıyor isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Novogratz: 8 Milyarlık Coinbase Değeri, Kripto’ların ”Lale” Olmadıklarını Kanıtlıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Flaş kripto para haberleri: Twitter CEO’sunun Bitcoin varlığı, IOTA testneti,  XRP, Ethereum, TRON, Litecoin ve daha fazlası Tron ve Tether Anlaştı: USDT Birkaç Ay İçerisinde Tron Ağıyla Buluşacak! Benfica Taraftarları Artık Bitcoin ile Maç Bileti Alabiliyorlar Ripple kripto dünyasının ihtiyaç duyduğu köprü mü? Trump’ın Dolar Mesajı Yetmedi: Dow Jones ETF’leri 2008 Sonrası Rekor Geriledi Japonya’nın Kripto Para Düzenlemeleri Devam Edecek

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır