Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinbase, Mobil Uygulaması ve Kripto Para Borsası Üzerinde Zcash (ZEC) İşlemlerini Kullanıma Açtı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinbase, Mobil Uygulaması ve Kripto Para Borsası Üzerinde Zcash (ZEC) İşlemlerini Kullanıma Açtı!
Coinbase, Mobil Uygulaması ve Kripto Para Borsası Üzerinde Zcash (ZEC) İşlemlerini Kullanıma Açtı!Dünyanın en popüler kripto para borsalarından birisi olan Coinbase, geçtiğimiz Kasım ayının son günlerinde, daha önce de incelediğini belirttiği Zcash’i listeleyeceğini duyurmuştu.

Neredeyse bütün kripto para listelemelerinde aynı yöntemi uygulayan ABD’li kripto para borsası, ilk olarak listeleme haberini paylaşıyor ve daha sonra sırasıyla kendisine ait platformlarda söz konusu kripto para biriminin işleme açılma duyurularını yapıyor. Bu da aslında listelenen kripto para biriminin, sadece bir kerelik bir haber ile artması yerine, iki hatta bazen üç kere tekrar tekrar ani artışlara geçmesine sebep oluyor.

Coinbase bugün kendi resmi Twitter hesabı ve internet sitesinden yaptığı açıklamada, ZEC’in artık Coinbase ve kripto para borsasının Android ile iOS uygulamalarında kullanıma açıldığını duyurdu. Coinbase kullanıcıları artık platforma giriş yaparak ZEC alıp satabilecek ve bunu depolayabilecek.

Ancak özellikle son 2 gündür ayıların baskısını arttırması ile, bütün kripto para piyasası sert bir düşüşle geçti ve lider kripto para birimi Bitcoin de 4.000 doların altına, basın saatine göre 3.776 dolara geriledi. Ayı piyasasının da etkisiyle yapılan duyurunun etkisi Zcash’i pek etkilememiş olacak ki, söz konusu kripto para birimi basın saati itibariyle %7,70’lik düşüş yaşamakta ve 69 dolardan el değiştiriyor.

Coinbase, Mobil Uygulaması ve Kripto Para Borsası Üzerinde Zcash (ZEC) İşlemlerini Kullanıma Açtı! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinbase, Mobil Uygulaması ve Kripto Para Borsası Üzerinde Zcash (ZEC) İşlemlerini Kullanıma Açtı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ünlü fon yöneticisi, Bitcoin için 2020, 2025 ve 2030 tahminlerini sıraladı Google Trendlerine Göre 2018’in En Popüler Konuları: Bitcoin vs Beyonce, ICO vs STO, HODL vs BUIDL ve Daha Fazlası Petrol Destekli Kripto Para Petro, Dash’ten Kopyalanmış Olabilir Popüler Sanatçılar Monero İçin Albüm Satacak Bitcoin madenciliğinde nükleer enerji dönemi başlıyor mu? Gelecekte Türkiye’de Kripto Paraların Durumu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır