Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinbase Kullanıcıları Artık Borsa Üzerinden Brave’in Basic Attention Token’ini Alıp Satabilecek!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinbase Kullanıcıları Artık Borsa Üzerinden Brave’in Basic Attention Token’ini Alıp Satabilecek!
Coinbase Kullanıcıları Artık Borsa Üzerinden Brave’in Basic Attention Token’ini Alıp Satabilecek!

2/2


2/2


Dünyanın en büyük ve kullanıcı sayısı bakımından lider kripto para borsası Coinbase, geçtiğimiz günlerde Brave tarayıcısının Basic Attention Token‘ini (BAT (LON:BATS)) kendi Coinbase Pro platformunda listelediğini açıkladıktan sonra, şimdi de bireysel kullanıcılar için olan trading platformunda listeleyeceğini açıkladı.


İlgili haber:
Kripto Para Piyasalarında Son Durum: BAT’da Büyük Yükseliş Yaşanıyor

Borsa geçtiğimiz Perşembe günü yaptığı açıklamada, kripto para kullanıcılarının bundan sonra direkt olarak Coinbase.com‘un yanı sıra Android ve iOS uygulamalarından da BAT alıp satabileceklerini duyurdu.

Önde gelen kripto para borsası söz konusu token’i ilk listeleme duyurusunu geçtiğimiz Cuma günü, kendi profesyonel traderları için olan platformu için duyurmuştu ki BAT, 0x sonrası Coinbase’e girmeyi başaran ikinci ERC-20 tabanlı kripto para birimi olmaya hak kazandı.

Ancak basın saatine göre bütün müşteriler BAT alım ve satımı yapamıyor. Borsa yaptığı duyuruda bazı bölgelerde farklılık olabileceğini ve BAT’ın şimdilik New York eyaleti vatandaşları için trading hizmetlerine açık olmayacağını vurguladı. Coinbase Pro müşterileri de New York içerisinde henüz BAT token’i alım satımı yapamıyor ve bunun temel nedeni eyaletin sahip olduğu dünyanın en katı finansal regülatörlerinden birisi olan NYDFS.

BAT fiyatı söz konusu duyuru esnasında anında %5 sıçrama yapsa da, basın saatine göre kırmızı bir tablo çizmekte.

Coinbase Kullanıcıları Artık Borsa Üzerinden Brave’in Basic Attention Token’ini Alıp Satabilecek! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinbase Kullanıcıları Artık Borsa Üzerinden Brave’in Basic Attention Token’ini Alıp Satabilecek! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Son 30 Günde Yükseldi Ama 165 Kripto Paradan 127’si Düştü! Tim Draper, 250 bin dolarlık Bitcoin tahminini revize etti XRP Ledger Saniyede 104 İşlem Kapasitesine Ulaştı! Kripto Para Sektörünün Beklediği ”Kurumsal Yatırımcı Akışı” Gerçekleşti Mi? Hedge Fonu Yöneticisi Miller: Ripple Fazla Abartılıyor Bitcoin’de 9 bin 150 dolar desteği önemli

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır