Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinbase CEO’su Şirketin Son Aylardaki Durumunu Özetledi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinbase CEO’su Şirketin Son Aylardaki Durumunu Özetledi
Coinbase CEO’su Şirketin Son Aylardaki Durumunu ÖzetlediDünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Coinbase, bugün erken saatlerde yeni bir blog gönderisi paylaşarak şirketin yılın üçüncü çeyreğinde ne gibi gelişmelere imza attığını açıkladı.

Coinbase’in Projeleri

Coinbase özellikle bu yıl içerisinde kripto para sektöründeki konumunu çok daha sağlam bir hale getirdi. Şirket, mevcut konumuna ulaşmak için çeşitli projelere imza atmaya, birbirinden farklı şirketlerle işbirliği yapmaya ve görüşmeye başladı. Şirketin CEO’su olan Brian Armstrong, kullanıcılara ‘şeffaf bir deneyim’ sunmak için şirketin üçüncü çeyrek genelinde ne gibi adımlar attığını anlatan bir blog gönderisi paylaştı.

Armstrong, kripto para sektöründe epey ilgi çekici startupların olduğunu ve bunlardan bazılarının Coinbase’in radarında olduğunu belirtti. Armstrong’a göre şirket bu yılın üçüncü çeyreğinde Horizon Games, Coinmine ve Public Market gibi startuplara yatırım yaptı. Coinbase’in yatırım yapmanın yanı sıra doğrudan satın aldığı şirketler de oldu. Coinbase’in Distributed Systems ekibini kendi ekibine entegre ettiğini, Keystone’u satın aldığını belirten Armstrong, bu konu hakkında daha farklı şirketlerle de görüşmelerin yürütüldüğünü vurguladı.

Coinbase müşteriler için çeşitli yenilikler getirdi. Bu yenilikler arasında alım-satım limitlerinin artmış olması, basit bir şekilde yatırım yapmayı sağlayan Bundles’ın getirilmiş olması gibi şeyler var. Coinbase ayrıca Ethereum Classic’e, İngiliz Sterlini’ne destek vermeye başladı ve platforma Coinbase Consumer, Coinbase Pro ve Coinbase Custody gibi yeni özellikler getirdi.

Armstrong, şirketin bu yıl genelinden birbirinden farklı projelere imza attığını ve Dünya genelindeki tanınırlığını arttırmayı başardığını vurguladı. Ancak Coinbase’in CEO’su, şu ana kadar atılan adımların yeterli olmadığını ve daha fazla çalışılması gerektiğine inanıyor.

Coinbase CEO’su Şirketin Son Aylardaki Durumunu Özetledi isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinbase CEO’su Şirketin Son Aylardaki Durumunu Özetledi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

10 Bin Dolarlık Bitcoin’le Kiralık Katil Kiralayan Kadın GPS İle Takip Ediliyor Bitcoin Ticari Hacminin Çoğu Sahte Mi? ETH sıfır noktasına mı yaklaşıyor? Ethereum’un kısa pozisyonları yükselişte Bitcoin’e hücum! 12 saatte 50 milyar dolar sermaye girişi yaşandı Bitcoin Volatilitesi 17 Ayın En Düşük Seviyesine Geriledi – Sırada Ne Var? JP Morgan Stratejisti: Wall Street’in Bitcoin’e Olan İlgisi Artabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır