Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinbase CEO’su, Listelemeler Hakkında Konuştu: ‘Müşterilerimizin Talep Ettiği Varlıkları Listeliyoruz’

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinbase CEO’su, Listelemeler Hakkında Konuştu: ‘Müşterilerimizin Talep Ettiği Varlıkları Listeliyoruz’
Coinbase CEO’su, Listelemeler Hakkında Konuştu: ‘Müşterilerimizin Talep Ettiği Varlıkları Listeliyoruz’

3/3


2/3


Coinbase büyük ihtimalle şimdiye kadarki en iyi çeyrek dönemlerinden birisini yaşadı ve 2018 yılının son çeyreğinde birden fazla ürün piyasaya sürdü. Sadece kripto para listelemesi yapmakla kalmayan Coinbase, Earn.com gibi bir çok hizmeti piyasaya sürdü ve Nisan ayında 120 milyon dolara satın aldığı Earn.com’u kripto para birimleri ile ilgili eğitim vermek için kullandı.

Şirket CEO’su Brian Armstrong, kendi blogu üzerinden yayınladığı bir gönderide genel olarak 2018 yılı değerlendirmesinde bulundu ve yılı detaylı bir şekilde mercek altına aldı.


İlgili haber:
Coinbase CEO’su: 2018’de Büyük İşler Yaptık, Sıra 2019’da

Şüphe Uyandıran Listelemeler
Armstrong ilgili blog gönderisinde özellikle son çeyrekte yaptığı birden fazla listelenme hakkında da açıklamalarda bulundu. Larry Cermak, ünlü kripto para borsasının söz konusu listelemeleri piyasada yaşanan düşüş nedeniyle daha fazla gelir elde etmek için yaptığını iddia ederken, piyasanın bir çok ileri gelen ismi ed Coinbase’in ‘shitcoin’ listelemeye başladığını vurgulamıştı.


İlgili haber:
Coinbase Pro, 4 Ethereum Tokenini Daha Platforma Ekledi

Armstrong, ilgili blog gönderisinde yapılan listelemelerin hepsinin ”müşteri talebi” kaynaklı olduğunu ifade etti ve ekledi:

”Bizim amacımız, müşterilerimizin alıştığı güvenilik tecrübeyi kaybetmeden, müşteri talebine bağlı olarak yeni varlıklar eklemektir. Bu çeyrekte, şirketin bütün tarihinden daha fazla varlık ekledik ve hizmetlerimizi farklı ülkelerdeki insanlara da yaydık. ”

Ekibinin çalışma arzusu ve isteği ile gurur duyduğunu da belirten CEO, daha önce çözülmemiş problemleri çözme ve her şeyi zamanında yetiştirme konusunda ekibinin mükemmel olduğunu ifade etti. Bilindiği üzre Coinbase 2018 yılı içerisinde aldığı fonlamalar ile 8 milyar dolar piyasa değerini aşmıştı.

Coinbase CEO’su, Listelemeler Hakkında Konuştu: ‘Müşterilerimizin Talep Ettiği Varlıkları Listeliyoruz’ isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinbase CEO’su, Listelemeler Hakkında Konuştu: ‘Müşterilerimizin Talep Ettiği Varlıkları Listeliyoruz’ - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ShapeShift CEO’su: Bitcoin ayıları hiç olmadıkları kadar keyifli! İsviçre Siber Güvenlik Kurumu, Kripto Para Borsalarına Karşı Yapılan Trojan Saldırılarına Karşı Uyardı Dikkat edin! Riccardo Spagni: “Bitcoin’deki halving olayı, hisse senedi piyasasında yok.” Bu USD Bazlı Altcoin Bir Türlü 1 Dolara Ulaşamıyor! G20 Ülkeleri, Uluslararası Kripto Para Birimi Vergilendirmesi Konusunda Beyanname İmzaladı Türkiye’nin Komşusundan Turizmde Bitcoin Adımı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır