Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinbase, Artık Birçok Dev Kripto Paradan Daha Değerli

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinbase, Artık Birçok Dev Kripto Paradan Daha Değerli
Coinbase, Artık Birçok Dev Kripto Paradan Daha DeğerliSon IPO detaylarını geçtiğimiz gün kamu oyu ile paylaşan kripto para borsası Coinbase’in 8 milyar dolarlık değeri ile birlikte yakaladığı çıkış sürüyor. 8 milyar dolarlık değeri ile Coinbase, artık birçok kripto paranın işlem hacminden dahi daha değerli hale gelmiş durumda. Öyle ki, şirket Bitcoin, Ethereum ve Ripple dışında sektördeki diğer tüm kripto paralardan daha değerli hale gelmeyi başardı. Coinbase, 8 milyar dolarlık değeri ile, bir Bitcoin hard forku olan Bitcoin Cash’in 7,3 milyar dolarlık değerinden de üstün.

5. tur yatırımda 4. turda topladığından çok daha fazlasını toplayan Coinbase, bu dönemde, bir önceki döneme göre tam üç kat daha fazla yatırım almayı başardı. Şu anda yeni toplanan fonlar ile birlikte, Coinbase için yapılan toplam yatırımın miktarı 520 milyon doları aştı.

Son dönemde yaptığı hamleler ile tam bir kripto para devi haline gelmeyi başaran şirket; gerçekten de verdiği emeklerin karşılığını almaya başladı. Özellikle kurumsal yatırımcıları kripto para piyasalarına çekebilmek için yoğun bir çaba sarf eden Coinbase’in bu yöndeki vizyonuna inanan yatırımcılar da şirkete ciddi miktarlar aktararak, güvenlerini ortaya koymuş oldu.

Bir kripto para borsasından fazlası olan ve sürekli olarak kendini güncelleyen platform, Coinbase Custody ve Coinbase Pro gibi ek hizmetleri ile de, kripto para yatırımcıları arasında giderek daha da popüler olmaya başladı. Şirketin bu topladığı son yatırımlarla, büyüme yolculuğuna son sürat devam etmesi bekleniyor.

Coinbase, Artık Birçok Dev Kripto Paradan Daha Değerli isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinbase, Artık Birçok Dev Kripto Paradan Daha Değerli - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ABD-Çin Ticaret Savaşındaki Olumlu Gelişme Bitcoin’i Nasıl Etkileyecek? İşte Başarılı Bir Blockchain Kariyeri İçin Gereken Özellikler Bitcoin Dolandırıcıları Singapur’da 78.000 Dolarlık Vurgun Yaptı Çin Merkezli Dev Enerji Şirketinden İspanyol Madencilik Çiftliğine Destek Telekom Devleri Altyapılarını Blockchain İle Güçlendirebilir Bitcoin 4.000 Dolar Altına Düşerken, Diğer Kriptolar da Kaybetti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır