Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple kırılgan kripto piyasına rağmen 0.5 dolar hedefini koruyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple kırılgan kripto piyasına rağmen 0.5 dolar hedefini koruyor
Ripple kırılgan kripto piyasına rağmen 0.5 dolar hedefini koruyor


Ripple kırılgan kripto piyasasında en çabuk toparlanan kripto paralardan biri olmayı başardı ve hedefini yükseltiyor. Çoğu insan Bitcoin Cash ile büyülenmiş olsa da, gözümüzün üzerinde olması gereken başka gelişmeler var.

Ripple kırılgan kripto piyasasında öne çıkıyorYavaş yavaş ama emin adımlarla XRP, bir kere daha 0.5 $ hedefine doğru yaklaşmaya devam ediyor. USD ve BTC değerindeki yükseliş eğilimi, XRP’nin bu günlerde Bitcoin’in dengesiz hareketlerine bağlı olmadığını kanıtlıyor.

Mevcut piyasa değeri sıralamasına bakıldığında, özel bir varlık hala yerinde görünmeyebilir. Şu anda XRP, toplam piyasa değeri açısından Ethereum’un önünde. Bu ara birkaç gün önce oluşturuldu ve her geçen gün daha da büyümeye devam ediyor. Bu eğilimin sebebini bulmak zor değil. Ethereum değer kaybetmeyi sürdürürken XRP değer kazanmaya devam ediyor.


Son 24 saatte, XRP fiyatı USD ve BTC karşısında yaklaşık %5 artmıştır. Bir süredir ilk defa 9,000 Satoshi’yi geçmenin eşiğinde. Her ne kadar yakın zamanda 25,000 Satoshi seviyesine ulaşmasa da, bu mevcut Bitcoin ayı piyasası, varlığın susuzluğunu hiçbir şekilde engellemiyor.

Sosyal medyadaki herkes bu eğilimi gözden kaçırmadı. WolfsburgmK1’in düşüncesi olabildiği kadar boğa olsa da, biraz yanlış yönlendirilmiş olabilir. Kripto paralar çok sınırlı kullanım durumlarına sahipken, Ripple (XRP) çok farklıdır. Finansal sektöre kullanım durumları sağlıyor.

İlginçtir ki, bu son XRP fiyat eğiliminin yeni ilginç videolara yol açtığı görülecektir. XRP, bu tür ilginç videolar veya şakalarla ilişkilendirilebilecek bir varlık değildir. Ancak bazı topluluk üyeleri biraz daha yaratıcı. Her şey dikkate alındığında, bu oldukça ilginç bir trend.

Dutch xrPal da, arkasında gerçek bir anlamı olan ilginç bir video paylaştı. Hiç kimse XRP‘nin piyasa değerini inkâr edemez. Bu eğilimin çok uzun süre devam etmese de, Bitcoin’e karşı değer kazanıyor.

Bu mevcut piyasa koşullarına dayanarak, XRP fiyatının bu hafta sonu veya önümüzdeki günlerde 0.5 dolara çıkması muhtemel görünüyor. Bu seviyeye ulaşıldığında ne kadar yükselebilir, hala belirsizdir. Spekülatörler piyasadaki büyük düşüş trendi sırasında kısa vadeli kazançlar aradıklarından, XRP’yi takip ediyorlar ve muhtemelen bir miktar kar elde edecekler.

Diğer Ripple (XRP) haberleri için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple kırılgan kripto piyasına rağmen 0.5 dolar hedefini koruyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dikkat…. Cardano Çıkış Sinyalleri Veriyor Günlük Bitcoin Ticaret Hacmi Neredeyse Bir Yıl Sonra İlk Kez 11 Milyar Doları Aştı Venezuela, Bitcoin Alım Satımı Konusunda Yeni Bir Rekor Kırdı! Birleşmiş Milletler’in Kadın Kolu, Mültecilere Yardım İçin Blockchain’den Faydalanacak Bitcoin Cash fiyat analizi: Bir sonraki destek seviyesi nerede? 0.5 Dolarlık Lınk, 10 Bin Dolardan Satıldı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır