Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Circle CEO’su: Kripto Paralar, İnternetten Daha Büyük Bir Devrim

Ana Sayfa » GÜNCEL » Circle CEO’su: Kripto Paralar, İnternetten Daha Büyük Bir Devrim
Circle CEO’su: Kripto Paralar, İnternetten Daha Büyük Bir DevrimReddit’de soru cevap etkinliğine katılan Circle CEO’su Jeremy Allaire, kripto para piyasalarının geneline ilişkin açıklamalar yaptı.

Goldman Sachs (NYSE:GS) destekli bir stabil kripto para olan Circle Coin’in de başındaki isim olan Allaire, kripto para piyasalarına güvenini çok net bir şekilde ifade ederken, Circle’ın ana amaçlarına ilişkin de değerlendirmelerde bulundu.

Allaire, kendisinin 1990’lı yıllardan itibaren merkeziyetsiz sistemlere ilgi duyduğunu ve araştırmalar yaptığını ifade ederken, o dönem yaptığı araştırmalarda merkezi olmayan sistemlerin toplumu nasıl demokratik yapabileceğini öğrendiğini ve bunun kendisini çok etkilediğini belirtti.

Allaire, daha sonra kripto paraların geleceğine ilişkin de şu saptamayı yaptı:

”Bana göre, kripto paralar internete göre çok daha güçlü ve yıkıcı bir teknoloji. Topluma ve politikaya gelecek dönemde yön vermemesi benim için sürpriz olur. Kripto paraların yaktığı ışık, gelecekte takip edilecek ve yaşamımızın nasıl değiştiğini hep birlikte göreceğiz.”

Başarılı yönetici, kendisine yöneltilen ‘Kanun koyucuları eğitmek için ne yapıyorsunuz sorusuna ise şöyle yanıt verdi:

”Genel olarak regülatörler öğrenmeye son derece hevesli ve biz de onlara teknolojinin olumlu yönlerini ve faydalarını anlatmak için yoğun bir çaba sarf ediyoruz.”

Allaire, son olarak kripto para sektöründe önümüzdeki dönemde çok farklı kullanım alanlarında yer alan farklı problemler çözen yüzlerce proje olmasını beklediğini belirtirken; Bitcoin’in de aktüel bir para biriminden ziyade, altın gibi bir değer saklama aracı olacağını düşündüğünü kaydetti.

Circle CEO’su: Kripto Paralar, İnternetten Daha Büyük Bir Devrim isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Continue reading on Koin Bülteni

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Circle CEO’su: Kripto Paralar, İnternetten Daha Büyük Bir Devrim - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’in kara kışı ne zaman sona erecek? İsmail Hakkı Polat Türkiye’nin Blockchain Planlarında Eğitimin Önemine Dikkat Çekiyor EOS’un yeni platformundan fenomenlere 100 milyon dolara varan gelir Coinbase’in Kripto Kartı Coinbase Card, Kullanılmaya Başlandı Sherman: Libra Teröristlere Arkadaşlık İsteği Göndermek Gibi Bakkt Onaylandı, Bitcoin Yükselişe Geçti !

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır