Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance CEO’su: Binance Üzerindeki Bitcoin ve Ethereum Varlıkları İstikrarlı Bir Şekilde Arttı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance CEO’su: Binance Üzerindeki Bitcoin ve Ethereum Varlıkları İstikrarlı Bir Şekilde Arttı
Binance CEO’su: Binance Üzerindeki Bitcoin ve Ethereum Varlıkları İstikrarlı Bir Şekilde ArttıPiyasa ve trading hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance‘in CEO’su Changpeng Zhao, Binance üzerindeki Bitcoin ve Ethereum varlıkları ile fiyatın olası tetikleyici unsurları üzerine konuştu. CZ, CNBC Crypto Trader sunucusu Ran NeuNer ile yaptığı röportajda, ayı piyasasının yavaş yavaş kripto para birimlerini kontrolü altına almasına rağmen, borsanın çevrimdışı cüzdanlarındaki Bitcoin ve diğer kripto para varlıklarının istikrarlı bir şekilde arttığını aktardı. Görünüşe göre bir çok kişi ayı piyasasını portföylerini büyütmek için kullanmakta.

”Eğer cold (çevrimdışı) cüzdanlarımıza bakacak olursanız, BTC miktarının arttığını görebilirsiniz ki çok yakın bir zamanda insanların borsamıza Bitcoin’lerini yatırmasında ciddi bir artış gördük.”

Bu durumun Ethereum da dahil diğer bütün kripto para birimleri için geçerli olduğunu belirten CZ, söz konusu durumun aslında kullanıcıların Binance’e güvenmeleri açısından ”çok iyi bir işaret” olduğunu belirtti. Ticari hacim azaldığında bunun temel nedeninin volatilitenin de azalması olduğuna değinen CZ, fiyat stabilleştiğinde insanların korkup alım veya satım yapmak istemediğini düşünüyor. Genellikle böyle durumlarda insanların hesaplarındaki kripto paraları kendi cüzdanlarına aktarma eğilimine girdiğini belirten CZ, Binance’in şu sıralar tam tersi bir tepki ile karşılaştığını da itiraf etti:

”Ancak örnek vermek gerekirse, BTC varlıklarında bir artış gördüğümüzde bu insanların bize BTC göndermeyeceği anlamına geliyor. Bu yüzden diğer borsalarda da durum böyle mi değil mi bilmiyorum ancak bu bizim için oldukça belirgin bir durum.”

OTC piyasasının da oldukça büyüdüğünü belirten CZ, CoinMarketCap’e bildirilmeyen %50’lik bir hacim de olduğunu ancak Binance’in bu sektöre girmeye pek meyilli olmadığını da vurguladı.

Binance CEO’su: Binance Üzerindeki Bitcoin ve Ethereum Varlıkları İstikrarlı Bir Şekilde Arttı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance CEO’su: Binance Üzerindeki Bitcoin ve Ethereum Varlıkları İstikrarlı Bir Şekilde Arttı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Europol doğruluyor: Monero, kolluk kuvvetlerine sorun yaratıyor Kriptoda Haftanın Özeti: Bitcoin Borsasından Bankaya Karşı Zafer, IKEA’nın Blockchain Adımı, Öne Çıkan Kripto Para Haberleri Araştırmacılar, Bitcoin 2017 boğa rallisinin arkasında tek bir balina olduğunu iddia ediyor Analist: Nvidia, Kripto’dan Kazandığı Rakamlar Konusunda Yalan Söylüyor Çinlilerin Bitcoin ve blockchain merakında dev artış! Tecrübeli analist: “Ripple rallisi bu kritik seviyeye bağlı!”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır