Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Çin Merkezli Dev Enerji Şirketinden İspanyol Madencilik Çiftliğine Destek

Ana Sayfa » GÜNCEL » Çin Merkezli Dev Enerji Şirketinden İspanyol Madencilik Çiftliğine Destek
Çin Merkezli Dev Enerji Şirketinden İspanyol Madencilik Çiftliğine DestekÇin merkezli enerji şirketi Risen Energy, yapığı açıklama ile İspanya’daki Crypto Solar Tech isimli madencilik firmasının operasyonlarına katkıda bulunacağını açıkladı.

Malaga şehrinin kırsalında iki adet madencilik çiftliği kuracağını açıklayan Crypto Solar Tech’e, Risen’ın bu projelerde destek vereceği belirtildi. Çin merkezli firmanın, güneş enerjisi kullanması beklenen çiftliğin her türlü mühendislik, yapım ve iç teknik işlerinde, Crypto Solar Tech’e yardımcı olacağı belirtildi.

Bilindiği üzere firma Haziran ayında operasyonların maaliyetinin karşılanması ve şirketin daha da ileriye götürülmesi amacıyla bir ICO yapmış ve toplamda 68,2 milyon dolarlık bir meblağ toplamayı başarmıştı.

O dönem yapılan açıklamada, ICO yönteminin gerekli fonlama için en doğru metod olduğu ve de bu sebeple şirketin ICO tercih ettiği belirtilmişti. Ancak, daha sonra koin, değerinin çok büyük bir kısmını kaybetti. Hatta öyle ki, Eylül ayının sonlarına doğru yayınlanan En Çok Kaybettiren 10 ICO listesinde, Crypto Solar Tech’in ICO’su da yer almıştı.

Otoriteler, bu durumun ICO piyasasından kaynakladığını ve projenin aslında önemli bir hamle yapacak nitelikte olduğunu belirtiyor. Kripto para madenciliğinde, zaten yeni ve dinamik çözümler son dönemde oldukça moda haline gelmiş durumda. Bitcoin madenciliğinin tükettiği enerji ve bunun çevreye etkisi göz önüne alındığında, daha maaliyetsiz ve çevreci bir madencilik faaliyeti yürütebilmek için birçok firma ve isim harıl harıl çalışıyor.

Bakalım Çinli enerji devinden aldığı bu destek, Crypto Solar Tech’te nasıl bir etki yapacak?

Çin Merkezli Dev Enerji Şirketinden İspanyol Madencilik Çiftliğine Destek isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Çin Merkezli Dev Enerji Şirketinden İspanyol Madencilik Çiftliğine Destek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Blockchain Yarışını Çin’in Teknoloji Devleri Kazanabilir Brezilya Kripto Paraları Düzenlemeye Hazırlanıyor BTC/USD Fiyat Tahmini: ETF reddi sonrası Bitcoin durumu Ikigai CIO’su Kling: Bitcoin, Altınla Kıyaslandığında Çok İyi Duruyor Vladimir Putin’den Bitcoin ve kripto paralar için yasa emri Bitcoin ağı, artık fiyatın 20,000 dolar olduğu günden tam 5.5 kat daha güçlü

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır