Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Çin en iyi teknolojiye sahip kripto para listesini yayınladı. 6 kripto paranın sırası değişti

Ana Sayfa » GÜNCEL » Çin en iyi teknolojiye sahip kripto para listesini yayınladı. 6 kripto paranın sırası değişti
Çin en iyi teknolojiye sahip kripto para listesini yayınladı. 6 kripto paranın sırası değişti


CCID tarafından her ay yayınlanan en iyi teknolojiye sahip kripto para sıralamasında 6 kripto paranın sıralamada yeri değişti. Çin’in bilgi ve sanayi geliştirme merkezi (CCID), bu ay halka açık Blockchain sıralamasını revize etti. Bir önceki aya nazaran Bitcoin, sıralamada 6 sıra birden yükselterek 19. sıradan 13. sıraya yerleşti. EOS ve Ethereum ise hala en çok tercih edilen Kripto paralar arasında.

En iyi teknolojiye sahip kripto para listesinde Hangi Coinler var?Yedinci aylık Küresel Kamu Blockchain Teknoloji Değerlendirme Endeksi, yakın zamanda Çin Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı tarafından yürütülen bir araştırma birimi olan CCID tarafından yayınlandı. Değerlendirilen kripto projelerinin sayısı önceki sıralama gibi 33 olarak belirlendi.

EOS sıralamada en üst sırayı koruyor ardından Ethereum takip ediyor. Her ikisi de değerlendirmede temel kıstas kabul edilen temel teknoloji, uygulanabilirlik ve inovasyon açısından övgüye değer bulundu. İnovasyon (yenilik) kategorisinde Bitcoin ilk sırada, EOS temel teknoloji kategorisinde liderliğini devam ettiriyor. Ethereum ise uygulanabilirlik kategorisinde ilk sıradaki yerini aldı.

  • TOP 5: Genel kategori: EOS, ETHEREUM, BITSHARES, STEEM, NEBULAS,
  • TOP 5 Teknoloji kategorisi: EOS, BITSHARES, STEEM, ETHEREUM, GXCHAIN
  • TOP 5 : Uygulanabilirlik: ETHEREUM, NEO, NEBULAS, QTUM, DASH
  • TOP 5: inovasyon kategorisi: BITCOIN, EOS, ETHEREUM, CARDANO, MONERO

Kripto piyasasının bu ayın başlarında büyük bir düşüş yaşadığı herkesçe malum. Bu listelenen kripto projelerinin Çoğunluğunun bu ayın sıralamasında en çok kaybedenlerden olmasına rağmen en yüksek puana sahip olanlardan olması da dikkat çekici.

Kripto para piyasası ve Coinlerle ilgili son dakika gelişmelerini en hızlı şekilde öğrenmek için Twitter hesabımızı takip ediniz. https://twitter.com/koinmedya_?lang=es

KAYNAK: https://news.8btc.com/chinese-govt-revises-public-blockchain-ranking-bitcoin-up-six-places

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Çin en iyi teknolojiye sahip kripto para listesini yayınladı. 6 kripto paranın sırası değişti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin Tekrar Yüksek Seviyelere Ulaşacak Mı? Binance CEO’su CZ, Bitcoin’in İvmelenmesi ve Bitfinex Bakımı Hakkında Konuştu Kötü Amaçlı Bitcoin Çalan Yazılım, Fortnite Oyuncularını Hedef Aldı Bitconnect dolandırıcılığı geri dönüyor – Dikkatli olun Monero’nun Ünlü Geliştiricisi: Monero Para Birimi, Yatırım Aracı Değil! Bitcoin Durağan, Bu Altcoinlerse Boğa Koşusuna Hazırlanıyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır