Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Binance, Poloniex ve Huobi Kripto Para Borsalarının Hepsi, Bitfinex’ten Daha Fazla Tether’e Sahip!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Binance, Poloniex ve Huobi Kripto Para Borsalarının Hepsi, Bitfinex’ten Daha Fazla Tether’e Sahip!
Binance, Poloniex ve Huobi Kripto Para Borsalarının Hepsi, Bitfinex’ten Daha Fazla Tether’e Sahip!

2/2


2/2


Yeni yayınlanan verilere göre, ünlü kripto para borsası Bitfinex artık ”çok az bir miktar” Tether stabil koin’ine sahip.

Element Group tarafından hazırlanıp CNBC sunucusu Ran Neuner tarafından 18 Ekim tarihinde Twitter’da paylaşılan istatistiklere göre, Tether’in ana firmasının CEO’su tarafından yönetilen ve bu yüzden ortak bir platform olarak görülen Bitfinex, artık en fazla Tether rezervine sahip borsalar listesinde altıncı sırada yer almakta.

Tether Treasury adından da anlaşılacağı üzre şu an en fazla Tether rezervine sahip kurum sırasında birinci olurken, onu ikinci sıradan Binance, dördüncü sıradan Huobi ve beşinci sıradan ise Poloniex kripto para borsaları takip etmekte. Üçüncü sırada ise bilinmeyen portföy sahipleri yer almakta.

Bitfinex ve Tether’in geçtiğimiz hafta yaşadığı tartışmalı olaylar, USDT’nin ABD doları karşısında %15’in üzerinde değer kaybetmesine neden olmuştu. Tether normalde 1’e 1 endeksli olması gereken dolara karşı 1 doların aşağısına indi.

Bitfinex ise çok ciddi oranda USDT stabil koin’ini direkt olarak ana firma Tether Foundation‘a gönderdi ve konu hakkında hiçbir açıklama yapmadı. Bunun yanı sıra borsa yeni bir banka ile de ortaklık imzaladı.


İlgili haber:
Bitfinex ve Tether’i Sık Şekilde Eleştiren Bitfinexed Hesabı, Neden Bitfinex’in Bankalar ile Çalışamayacağını Anlattı

Binance, Poloniex ve Huobi Kripto Para Borsalarının Hepsi, Bitfinex’ten Daha Fazla Tether’e Sahip! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Binance, Poloniex ve Huobi Kripto Para Borsalarının Hepsi, Bitfinex’ten Daha Fazla Tether’e Sahip! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin 10.000 Dolar Olacak Mı? Rusların Sadece %2’si Bitcoin’e Yatırım Yaptı! Bakkt ve Nasdaq Bitcoin’deki gidişatı değiştirmeye geliyor ABD 2025’te Blockchain İçin 41 Milyar Dolar Harcayacak Genç Bitcoin milyoneri: Bitcoin öldü, bazı altcoin’ler başarılı olacak Bugünün Kâr Lideri Holo’da Artış Devam Edecek Mi? HOT İçin Kritik Seviye Nedir?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır