Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Çift Haneli Yükseliş Yaşayan 0x, Çift Haneli Düşüşe Geçti! – Coinbase Olayının Perde Arkası Tam Olarak Ne?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Çift Haneli Yükseliş Yaşayan 0x, Çift Haneli Düşüşe Geçti! – Coinbase Olayının Perde Arkası Tam Olarak Ne?
Çift Haneli Yükseliş Yaşayan 0x, Çift Haneli Düşüşe Geçti! – Coinbase Olayının Perde Arkası Tam Olarak Ne?Ethereum tabanlı bir ERC-20 tokeni olan 0x veya ZRX, geçtiğimiz haftalarda dünyanın en ünlü kripto para borsalarından birisi olan Coinbase‘de listeleneceği haberi ile hafif bir yükselişe geçmişti. Token’in resmi olarak trading işlemlerine açılması ise duyurunun yapıldığı güne denk gelmedi. Yetkililerden listeleme konusunda düzenleyici onayı alan Coinbase, ZRX’in trading işlemlerine açıldığı duyurusunu yaptıktan sonra ise, token çift haneli rakamlarla ölçülebilen bir yükselişe geçti.

Daha önce Coinbase’e eklenen kripto paralar arasında Bitcoin Cash, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin olsa da, bir ERC-20 token’inin platformda listelenmesi bir ilk anlamı taşıyor. Token yaklaşık bir gün ciddi bir yükseliş yaşadıktan sonra, ortaya söz konusu listeleme hakkında kötü kokular yayılmaya başladı ve bir çok kullanıcı içeriden alınan bilgi ile olayın fırsata dönüştürüldüğünü düşünmeye başladı. Bunun sebeplerinden birisi ise 0x’in henüz listelenme haberi bile gelmeden yükselmeye başlaması ve eski bir Coinbase elemanının şu an 0x danışmanlarından birisi olmasından kaynaklanıyor. Eski bir Coinbase elemanı olan Linda Xie, firmada çalıştığı vakitlerde direkt olarak Coinbase’in kripto para listeleme  ilkelerini oluşturan kişilerden birisiydi ve Xie’nin daha sonra ZRX ekibine geçmesi ciddi bir şüphe uyandırdı.

Bunun yanı sıra Preston Byrne isimli kullanıcının attığı tweet’e göre, Coinbase duyurusundan sonra bile aktif olarak ZRX işlemi yapan 101 adresin bulunduğunu ifade etti ve bu hacimlerin gerçeği yansıtmadığını vurguladı.

Konu hakkında Coinbase veya 0x ekibinden ise resmi bir açıklama yapılmadı.

Çift Haneli Yükseliş Yaşayan 0x, Çift Haneli Düşüşe Geçti! – Coinbase Olayının Perde Arkası Tam Olarak Ne? isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Çift Haneli Yükseliş Yaşayan 0x, Çift Haneli Düşüşe Geçti! – Coinbase Olayının Perde Arkası Tam Olarak Ne? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin ve S&P 500 korelasyonunda tarihi rekor Ünlü Analist: Bitcoin Önümüzdeki Günlerde Çok Yüksek Seviyeleri Test Edebilir OKEx’in Alt Şirketi Piyasaya Yeni Bir Sabitkoin Sürüyor Güney Kore’deki Şirket ICO Yasağının Anayasaya Aykırı Olduğunu Savunuyor Western Union’dan Ripple (XRP) Açıklaması, Litecoin ve Bitcoin’de Yeni Fiyat Rotaları: Son Dakika Kripto Para Haberleri Nicolas Maduro Açıkladı: Venezuela 2019 Yılında Petro Karşılığında Petrol Satacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır