Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

eToro, Bitcoin ve Üç Diğer Alt Koin için Yeni Kripto Para Cüzdanını Piyasaya Sürdü

Ana Sayfa » GÜNCEL » eToro, Bitcoin ve Üç Diğer Alt Koin için Yeni Kripto Para Cüzdanını Piyasaya Sürdü
eToro, Bitcoin ve Üç Diğer Alt Koin için Yeni Kripto Para Cüzdanını Piyasaya Sürdü6 Kasım tarihinde yayınlanan bir habere göre, küresel kripto para ve itibari para birimi platformu eToro, ilk başta toplamda dört kripto para birimi ile piyasaya sürülecek olan kendi kripto para cüzdanını duyurdu.

Geçtiğimiz ay Binance kripto para borsasının kendi tokeni Binance Coin‘i (BNB) itibari para işlemleri için ilk kez listeleyen platform olan eToro, yeni ürününe ilk piyasaya çıkışından sonra daha fazla fonksiyon ekleyeceğinin de sözünü verdi.

eToro CEO’su Yoni Assia, basın açıklamasında şunları ifade etti:

“Şimdilik başlangıç aşamasında olan eToro cüzdanına zamanla daha fazla özellik gelecek. Bu özellikler arasında ek kripto para ve itibari para birimleri, kripto para birimleri arasında al-sat, itibari para yatırabilme özelliği, mağaza içi ödeme ve dahası da olacak.”

Cüzdan ilk başta Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH) ve Litecoin’i (LTC) destekleyecek.

Platformunda halihazırda 14 kripto para birimini destekleyen eToro, kripto para cüzdanı  sayesinde zaman içinde desteklediği kripto para çeşitlerini arttıracak. Ünlü kripto para platformu eToro, geçtiğimiz 2 Kasım tarihinde yayınladığı bir araştırmasında, yatırımcıların kripto para birimlerine ve kripto para piyasasına olan ilgisinin her takvim yaprağı ile artmaya devam ettiğine değinmişti. Araştırmanın en can alıcı noktası ise, ilginin artış göstermesine rağmen yatırım danışmanlarının bilgi eksikliği ve korku nedeniyle bu konuda yatırımcılar kadar ilgili olmayışıydı.

Sektör şu an için ciddi bir yatırımcı odağında olmasına rağmen, geleneksel finans sektörü danışmanları kripto para sektöründen kaçınmakta.

eToro, Bitcoin ve Üç Diğer Alt Koin için Yeni Kripto Para Cüzdanını Piyasaya Sürdü isimli makale Elif KIRITOĞLU tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

eToro, Bitcoin ve Üç Diğer Alt Koin için Yeni Kripto Para Cüzdanını Piyasaya Sürdü - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Üç kısa vadeli Ripple fiyat tahmini Bitcoin 10.000 doları aştı analistler coştu: Tom Lee dahil analistlerden yeni Bitcoin tahminleri Kredi kartı ile Bitcoin alınan siteler Gümüş Bitcoin’e önemli destek geldi: Artık 39.250’den fazla mağazada! Ünlü kripto analisti uyardı: “Joker senaryosu Bitcoin’i aşağı çekebilir.” 9 Kripto Para Uzmanından 9 Bitcoin Fiyat Tahmini

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır