Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin 3.285 Dolara Geriledi!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin 3.285 Dolara Geriledi!
Bitcoin 3.285 Dolara Geriledi!

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin fiyatı sabah saatlerinden birkaç saat sonra 3.000 dolar seviyesine yakınlaştı. 3.000 dolar seviyesinin altına düşüp düşmeyecek olduğu sürekli konu olan ancak herkesin yanıt aradığı bir soru olmasına rağmen henüz yanıt bulamayan Bitcoin, kripto para sahiplerinin 3.285 dolara gerilemesi ile ”endişe” etmelerine sebep oldu. Bitcoin fiyatındaki yaşanan düşüşlerin nedeni hakkında bu düşüşün ardından yorum yapan yatırımcılar ise piyasa şartlarının sürekli olarak değiştiğini ve bu koşullarda yıl sonu rekor beklentilerinin gerçek olmasının imkansız olduğunu değerlendirdiler. Yatırımcılar, yıl sonuna kadar fiyatın daha fazla düşecek olduğunu düşündüklerini ifade ederken, piyasa koşullarında yaşanan ayı piyasasının etkisinin uzun sürmesini beklediklerini belirttiler.

Bitcoin Düşüyor!
Bitcoin 3.285 dolara kadar düşmesi sonrasında fiyatının ne kadar daha düşecek olduğu merak konusu oldu. Bitcoin fiyatındaki düşüşlerin nedeni ve gelişmeler devam ederken, gün içerisinde fiyatın 3.300 dolar bandının altına gerilemesinden dolayı dip fiyat arayışının 3.300 dolar seviyesinin altında olacak olduğu değerlendirildi. Bitcoin fiyatındaki düşüşlerin en büyük sebeplerinden birisi olarak yatırımcıların panik satışları ve büyük yatırımcıların spekülasyonları ”sebep” olarak gösterilmekte.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin 3.285 Dolara Geriledi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tom Lee’nin İlginç Bitcoin Analizi Peter Brandt: Alt Koinlerde Deniz Bitti Yılın en önemli Ripple etkinliği geldi çattı Bitcoin, 7 Haftalık İyileşmenin Ardından Değer Kaybetti Çin’den Gelen Haberler Bitcoin’i Uçurdu: Akıl Almaz Artış Şubat, Kripto Paralar İçin Soğuk Geçebilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır