Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Charles Hoskinson Son Çeyrekte Cardano’yu Neyin Beklediğini Paylaştı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Charles Hoskinson Son Çeyrekte Cardano’yu Neyin Beklediğini Paylaştı
Charles Hoskinson Son Çeyrekte Cardano’yu Neyin Beklediğini Paylaştı

© Reuters.  © Reuters.

Dünya’nın en büyük 9. Kripto parası Cardano (ADA)’nın kurucusu Charles Hoskinson yaptığı bir

Cardano ekosistemi ve benzeri konularda konuştu. Röportajda Cardano’yu neyin beklediği ile ilgili yaklaşan etkinlikleri anlattı

Hoskinson, ekibin bir demet heyecan verici yeni proje ile geliyor olduğunu doğruladı. Şimdilik kendisi Toronto’da bulunuyor ve ekibinin Ouroboros Genesis üzerine bir tanıtım yapacağı önemli bir kriptografi konferansına katılıyor. Hoskinson şunları söyledi:

“Bilim adamlarımızdan biri buraya İsviçre’den geldi ve Cardano için yaptığımız parçalı(sharding) dizayn hakkında video gösterimi yapacağız. Bu yazdığımız paralel zincirler içeren ilk kağıt. Bu tıpkı DAG’ları üzerimize almamız ve birşeyleri nasıl parçaladığımız gibi.”

Sonrasında Shelley ve Rust projeleri hakkındaki videolar gibi yaklaşmakta olan pozitif güncellemeleri açıkladı. Cardano Kurucusu daha sonra Duncan isimli bir geliştiriciden bahsederek şu an ‘canavar modunda’ bir iş gerçekleştirmekte olduğunu söyledi. Kendi sözcükleriyle şöyle anlattı:

“Duncan şu an tıpkı bir canavar modunda. Biz uyuyan Haskell devini uyandırdık ve şimdi hayatını devam ettiriyor, bilirsiniz detaylı çalışarak ve doğru şekilde şifreler oluşturarak tüm hatalı şifreleri fırlatıp atıyor. “

Cardano’yu Ne Bekliyor?Cardano’yu neyin beklediği konusunda açıklamalarına devam etti. Cardano güncellemelerinin farklı versiyonları hakkında Huskinson 1.3.1 versiyonunun kısa süre sonra salınacağını söyledi. Daha da fazlası 1.4 güncellemesi QA testi aşamasında ve daha uzun süre kullanılması bekleniyor. Güncelleme hakında Hoskinson son olarak şunları söyledi:

“Daha fazla insan işe almaya başladık ve gerçekten ilk kez ekosisteme katkıda bulunacak pek çok şirkete sahibiz. Yani Emurgo, Rust Cardano için IOHK ya ek olarak Rust geliştiriciler de sağlayacak gibi görünüyor.”

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Charles Hoskinson Son Çeyrekte Cardano’yu Neyin Beklediğini Paylaştı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Para Serbest Yatırım Fonları, 2018’in Son Çeyreğinde Nasıl Bir Performans Gösterdi? Kriptolar Bitcoin’in Tanıtım Belgesinin 10 Yıl Kutlaması Üzerine Düşüşte Anket: “Bitcoin 100.000 doları aşıp milyonlara çıkacak.” Anket: Kripto Para Yatırımcılarının 4’te 1’i, Eylül Ayında Ciddi Zarar Etti Bitcoin Kâhini Brandt’tan Son Dakika BTC ve Altcoin Tahmini Binance’de Gözler Celer Network Satışına Çevrildi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır