Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ribbit Capital’in Bir Sonraki Fonlama Turu İçin Hedefi 420 Milyon Dolar

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ribbit Capital’in Bir Sonraki Fonlama Turu İçin Hedefi 420 Milyon Dolar
Ribbit Capital’in Bir Sonraki Fonlama Turu İçin Hedefi 420 Milyon Dolar

© Reuters.  © Reuters.

Amerika Birleşik Devletleri merkezli yatırım firması olan ve portföyünde fazlaca kripto para ve Blockchain projesi bulunan Ribbit Capital, bir sonraki fonlaması için hedef miktarını belirledi. Çıkan haberlere göre Ribbit Capital, bir sonraki fonlama turu için tam 420 milyon dolar hedefliyor.

Firma, geçtiğimiz yıl yaklaşık 300 milyon dolarlık bir fonlama yapmayı başarırken, 120 milyon dolarlık artışın yakalanıp yakalanamayacağı ise merakla bekleniyor.

2012 yılında ilk olarak kurulan Ribbit Capital’in portföyünde birçok lider kripto para sektörü katılımcısı bulunuyor. Aralarında dev kripto para borsası Coinbase ve komisyonsuz trade imkanının sunulduğu Robinhood gibi önemli şirketlerin bulunduğu bir portföye yatırım yapan Ribbit Capital, son olarak Nisan ayında İngiltere merkezli alternatif bankacılık uygulaması Revolut’a da DST Global ve Index Ventures ile birlikte C turunda yatırım yapmış ve firmanın 250 milyon dolar toplamasında önemli rol oynamıştı.

Revolut, zaten aldığı büyük yatırımlar ile değerini şu anda bir hayli arttırırken, bu girişimin tahminin değerinin ise daha şimdiden 1.7 milyar dolar olduğu tahmin ediliyor.

Robinhood da, 363 milyon dolar toplamasının ardından 110 milyon dolar da C turunda topladı. Borsa, şu anda değer olarak 5.6 milyar dolar ve bu rakam Robinhood’u Amerika’da fintech konusunda en değerli ikinci şirket yapmaya yetiyor.

2012 yılında kurulan ve faaliyete başlayan Coinbase ise, kripto para sektörünün en köklü ve kaliteli şirketlerinden birisi. Coinbase Pro ve Coinbase Custody gibi birçok ürün sunan firma, sektörün öncü şirketlerinden birisi olmayı başardı.

Ribbit Capital’in Bir Sonraki Fonlama Turu İçin Hedefi 420 Milyon Dolar isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ribbit Capital’in Bir Sonraki Fonlama Turu İçin Hedefi 420 Milyon Dolar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ING Bank’tan Şaşırtan Kripto Para Anket Sonuçları Fransa Hükümeti Notre Dame’ın İnşası İçin Kripto Bağışlarına Açık Bu Yıl Merkezi Olmayan Borsaların Yılı mı Olacak? Binance’in Ardından Şimdi de NEO! Bitcoin Boğası Keiser, Warren Buffett’a Yüklendi Tether’dan altın ve ham petrole dayalı kripto para planı Flaş kripto para haberleri: 32 milyar dolarlık Bitcoin depoda, XRP, Ethereum, TRON, Cardano, Augur, ve daha fazlası

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır