Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Monero, Çıkışını Sürdürüyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Monero, Çıkışını Sürdürüyor
Monero, Çıkışını SürdürüyorKripto para piyasalarında toplam hacme göre 10. kripto para olan Monero’da son dönemde yaşanan gelişmeler ve iyileştirmeler, koinin gelecekteki halini çok daha iyi bir forma sokmuş gibi görünüyor.

Bulletproof adı verilen ve 18 Ekim tarihinde gerçekleştirilen güncellemenin ardından gönderim ücretlerini neredeyse sıfırlayan Monero ekibi, şu anda bu durumun meyvelerini toplamaya başlamış gibi görünüyor. Monero gönderimlerinde fiyatların artık iyice düşmesi ile birlikte, kripto para yatırımcıları birer adım daha Monero’ya doğru yaklaşırken, bu durum da, XMR fiyatlarına şu anlık fena bir etki yapmamışa benziyor.

Charlie Lee’den de destek alan ve gizli gönderim özellikleri ile kripto para piyasalarındaki hemen herkesin beğendiği XMR’de, son dönemde yaşanan gelişmeler de ilgiyi arttırmış durumda. Litecoin gibi sıralamada Monero’dan üstte yer alan bir kripto paranın kurucusunun Monero’yu övmesi, birçok otorite tarafından koinin kalitesinin bir tezahürü olarak yorumlandı.

Lee, Monero’da olan özelliklerin Bitcoin ya da Litecoin’de olmadığını ifade ederken, bu durumdan ötürü Monero’yu son derece başarılı bulduğunu ifade etmişti. Lee, ayrıca XMR’de olan özellikleri Litecoin’e getirmek için çalıştıklarını da aktarırken, bu durum bazı Litecoin yatırımcıları arasında huzursuzluk dahi yaratmıştı.

Şu anda yakaladığı teknik ivme ve ilgi ile birlikte iyi günler geçiren Monero’nun, fiyat aralığının nerelere gideceği ise henüz gizemini koruyor. Bu yazının kaleme alındığı dakikalarda ise bir Monero 106 doladan işlem görüyor.

Monero, Çıkışını Sürdürüyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Monero, Çıkışını Sürdürüyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Para Yatırımcılarının Bilmesi Gereken En Önemli 7 Teknik Gösterge Otomobil endüstrisi IOTA’nın büyümesi için kilit sektör olabilir Bitcoin’e 1860’ların petrolü benzetmesi Kripto kışı bitti: Bitcoin en yüksek işlem hacmine doğru ilerliyor Bitcoin 12% oranında yükseldi İşte teknik verilerle Bitcoin (BTC) fiyatının şimdiki hamlesi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır