Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Cardano’nun (ADA) Yıl Sonuna Kadar Yüzde 8.000 Artacağı Tahmin Ediliyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Cardano’nun (ADA) Yıl Sonuna Kadar Yüzde 8.000 Artacağı Tahmin Ediliyor
Cardano’nun (ADA) Yıl Sonuna Kadar Yüzde 8.000 Artacağı Tahmin Ediliyor


Kripto piyasasında son çeyreğin ilk ayını geride bıraktık. Birçok kripto para için tahminler havada uçuşurken Cardano’nun (ADA) yıl sonuna kadar değerini %8.000 arttıracağına dair yorumlar yapan analistlerin dayanak noktası ne olabilir dersiniz?

Cardano’nun (ADA) inanılmaz YükselişiCardano (ADA), kripto para piyasasına Eylül 2017’de girdi ve o zamandan bu yana çok büyük ilerlemeler kaydetti. Lansmanından sadece dört ay sonra değerini % 1,520 arttırarak yaklaşık 18 milyar dolarlık bir pazar payına sahip oldu. Bu kadar kısa bir sürede bu başarıyı elde etmesi gerçekten takdire şayan.

Cardano’nun piyasaya kazandırdığı en büyük yeniliklerden bir tanesi Cardano Network’tür. Cardano, kendi ağında sürekli araştırma ve yeniliği teşvik eden bir metodoloji ile bilimsel bir bakış açısı kullanıyor. Kripto paranın ağında mevcut olan açık kaynak teknolojisi, bilim adamları ve geliştiricilerin hep beraber yürüttüğü titiz bir gözlem prosedüründen takip ediyor.


Cardano (ADA), son yirmi dört saatte 238.877 milyon dolarlık işlem hacmi ile 2.047 milyar dolarlık bir piyasa hacmine sahip. Bugüne iyi bir başlangıç yapan Cardano, 0,075 $ seviyesinden yazım esnasında 0,080 $ seviyesine çıkmayı başardı.

Cardano’nun (ADA) Yıl Sonuna Kadar Yükselişi Sürer Mi?Piyasasının uzun süredir bir belirsizlik içerisinde olması Cardano (ADA) ve diğer kriptolar için yapılan tahminlerin de birbirinden tutarsız olmasına sebep oluyor. Ancak Cardano fiyatını etkileyecek en büyük gelişme, kripto para biriminin Doğu Pasifik kıyılarına yaptığı çıkarma oldu. Cardano bu girişimi ile Asya pazarında liderliği eline almak istiyor.

Geçen yıl başlayan bu müthiş proje ile şirket bu yıl Japonya genelinde ATM’ler üretecek ve bunları bölgeye yayacak. Kripto para biriminin gerçek hayat uygulamaları için de iddialı olduğunu gösteren bu gelişme, geçtiğimiz yılın Aralık ayında Cardano’ya % 400’ün üzerinde bir kazanç sağlamıştı.

Uzmanların 2018 Sonu Fiyat TahminleriKripto para uzmanları, Cardano’nun (ADA) yıl sonuna kadar büyük bir çıkış yaşayacağı konusunda kendilerinden eminler. İstatistiklere göre kripto paranın değeri 15 cent işaretinin üzerinde olduğundan % 8000’in üzerinde bir artış gösterecek. Bir başka uzmanın tahmine göre Cardano bu yılın Aralık ayına kadar piyasa hacmini yaklaşık 40 milyar dolara yükseltecek.

Bununla birlikte, Bitcoin (BTC) kripto para birimi piyasasındaki en değerli kripto para birimi olmaya devam edecektir. Bu tablonun bu yıl, hatta gelecek yıl bile değişmesi çok zor bir ihtimal. Bitcoin hissedarları, Bitcoin’in değerini 2018 yılı sonunda 33 bin dolar seviyesine getirmeyi kendilerine amaç edinmişler.

Cardano’nun (ADA) uzu vadeli görünümü yazısı için Tıklayınız

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Cardano’nun (ADA) Yıl Sonuna Kadar Yüzde 8.000 Artacağı Tahmin Ediliyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

100 milyon dolarlık yatırım şirketinden 10 yıllık Ether bahsi deVere Group ”Gelecek 10 Yıl İçinde Bitcoin ve Kripto Para Hacmi 50 Kat Artacak” Kanadalı Bitcoin Madencilik Firması Hut 8, 2018’in Üçüncü Çeyreğinde Rekor Gelir Elde Etti Bitcoin dört basamakla flört ediyor: İşte analistlerin BTC’deki yeni hedefleri Coinbase’den Litecoin’e saldırı tehdidine önlem Doğru Bitcoin tahminleriyle bilinen analistten çarpıcı BTC tahmini geldi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır