Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Cardano (ADA) Uzun Bekleme Süresinden Sonra Harekete Geçiyor!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Cardano (ADA) Uzun Bekleme Süresinden Sonra Harekete Geçiyor!
Cardano (ADA) Uzun Bekleme Süresinden Sonra Harekete Geçiyor!

© Reuters.  © Reuters.

Şu sıralar bazı kripto para birimleri güzel sinyaller veriyor. Bunlardan biri olan Cardano (ADA) uzun bekleme süresinden sonra harekete geçmeye başladı!

Cardano (ADA) Uzun Bekleme Süresinden Çıkıyor!Her zaman diliminde bir Altcoin‘in değer kazanması, mevcut trendin devam etmesi için önemlidir. 2018 yılı tüm kripto para birimleri için şu ana dek kötü geçti. Bitcoin‘e nazaran daha çok değer kaybettiğinden dolayı, Altcoinler yatırmcılarında bir güven kaybı yaşattı. Cardano şu sıralar hareketlenmeye başlamasına rağmen, maalesef ADA tokenı da bu kategoride değerlendirebiliriz.

Son 24 saatte, ADA fiyatında kayda değer bir fiyat artışı yaşandı. Hem BTC hem de USD paritelerine karşı %4 değer kazandı, ki bu umut verici bir gelişme. Tüm bunlara, 32 milyon dolar ek fonun bir kaç saat içerisinde ADA tokena dahil olması sebep oldu.

Bu yeni kaynak akışının ardında yatan sebep, ADA tokenının yeni bir borsada listelenecek olmasıdır. Bu yeni borsa, ADA tokenını aynen BTC ya da ETH gibi diğer kripto para birimleriyle pariteleyecektir. Bu enteresan bir gelişme, çünkü birçok borsa BTC ve ETH’ye olan bağımlıklarından kurtuluyor ve yatırımcı ve tacirlere yeni seçenekler sunuyor. Çeşitlendirme sektör için zaten şu ana dek atılması gereken bir adımdı ve şimdi atılmaya başlandı.

Tacirler ve spekülatörler, Cardano konusunda umutlu. Alttaki grafikte görüldüğü üzere, ADA tokenı tam direnç noktasının eşiğinde, ya direnci aşacak ya da momentumu yatay hareket edecek. Şu anki işlem hacmini temel aldığımızda, yatay hareket etmesini beklemiyoruz ancak piyasaların yine de ne yapacağı belli olmaz.

ADA/USDT paritesinde bile, direnç noktası kırılmayı bekliyor. Şu ana dek, ADA tokenı uzun koşusu için fırsat görülse de henüz tepeden alta trend çizgisini aşmış değil.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Cardano (ADA) Uzun Bekleme Süresinden Sonra Harekete Geçiyor! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Wall Street Journal: Botlar Bitcoin Fiyatını Manipüle Ediyor 2019’da milyonlarca Bitcoin hiç hareket etmedi: Bu ne anlama geliyor? Binance: Sektördeki Kurumsal Yatırımcıların Sayısı Artıyor Bir borsa, Ethereum Classic saldırısında 40,000 ETC kaybetti İşte popüler analistlerin çarpıcı altcoin tahminleri iCloud’u Hackleyen Türk Hacker, 175.000 Dolarlık Fidyenin Bitcoin ile Ödenmesini İstedi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır