Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Calvin Ayre: Bitcoin SV, Gerçek Bitcoin’dir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Calvin Ayre: Bitcoin SV, Gerçek Bitcoin’dir
Calvin Ayre: Bitcoin SV, Gerçek Bitcoin’dirCoinGeek’in kurucusu ve Bitcoin SV‘nin önde gelen isimlerinden birisi olan Calvin Ayre, sonunda yeni ağı için olan vizyonunu ve bununla ilgili planlarını açıkladı ve beklendiği gibi bir açıklamaya imza attı. Bitcoin SV’nin gerçek Bitcoin (BTC) olduğunu iddia eden Ayre, aslında Bitcoin Cash ağı bölünmeye gitmeden önce Roger Ver tarafından yapılan ve bölünmeye gittikten sonra da hala devam ettirilen geleneği devam ettirmiş oldu.

Zamanında Bitcoin ağının en büyük destekçilerinden olan Roger Ver, yaşanan hard fork ve bölünme sonrası ‘daha fazla gerçek hayata ait kullanım’ sunmak için Bitcoin Cash isimli kripto para biriminin ortaya çıkmasına neden olan en büyük isimlerden birisi. Ayre de adeta Roger’ın bayrağını devralmışcasına, BTC’nin aslında Bitcoin SV olduğunu iddia etti ve ekledi:

”Bitcoin SV’nin devasa oranda ölçeklenebilir yol haritası, gelecekteki forkları imkansız hale getirecek ve ayrıca token değerini stabilize edip bunu arttıracak. Yakın zamanda başka bir stres testi daha olacak ve umuyoruz ki yıl bitiminden önce block boyutu konusunda yeni bir dünya rekoru kırabiliriz. Kurum ve hükümet dostu BSV”

Ayre attığı tweet’in devamında, ”hükümetlerin ve kurumların gerçek Bitcoin olarak Bitcoin SV’yi” göreceğini de vurguladı.

Calvin Ayre: Bitcoin SV, Gerçek Bitcoin’dir isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Calvin Ayre: Bitcoin SV, Gerçek Bitcoin’dir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin ATM’lerinde devasa büyüme: 3 yılda yüzde 500 artış! Bitcoin 4% artışla 5.516,5 seviyesinin üzerine çıktı Piyasa çökerken XRP direnç seviyesine çıkabilir mi? Binance, bugün Bitcoin’de tam 1.25 milyar dolar taşıdı İzlanda’daki Şirketler Kripto Para Madenciliğini Bırakıp Blockchain’e Odaklanıyorlar Bitcoin’e analist yorumu: Ayı kış uykusundan uyandı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır