Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bu Haber Resmi Açıklama Bekliyor: Fidelity Stellar’ın (XLM) Blockchain Platformunu Kullanabilir!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bu Haber Resmi Açıklama Bekliyor: Fidelity Stellar’ın (XLM) Blockchain Platformunu Kullanabilir!
Bu Haber Resmi Açıklama Bekliyor: Fidelity Stellar’ın (XLM) Blockchain Platformunu Kullanabilir!

2/2


2/2

Fidelity Stellar’ın (XLM) blockchain platformunu dijital varlıkların değişimi için kullanabilir yönünde haberler yayılmaya başladı. Henüz resmi bir açıklama yok ancak Stellar (XLM)’nin gösterdiği gelişmeler bu yönde ihtimalleri güçlendiriyor.

Fidelity Stellar’ın (XLM) Blockchain platformunu Kullanacak mı?Stellar (XLM) kripto para sektöründe parlayan yıldızlardan. Ekim başından bu yana dollar paritesinde yükseliş gösteriyor. Yazı yayına hazırlandığı suralarda Stellar (XLM) aşağıda göreceğiniz değerde piyasada yer alıyor. Stellar (XLM) blockchain platformunu geliştirmeye devam ettiği sürece tabloda göstergeler yükselecektir.


Son bir haftada XLM/dollar pariteisnde XLM % 15.19 değer kazandı ve değeri 0,2500 dolara geldi.


Kripto paralar arasında 6. en büyük olarak listede yer alan XLM, ortaklılarını genişletmeyi hedefliyor. Bunun için de ödeme-transfer teknolojisini geliştirmeye odaklanan güçlü bir ekibi var. Eylül başlarında Stellar temelli bir ticari firma olan Lightyear Corp. Chain Inc. adlı başka bir firmayla bir araya geldi ve yeni bir platform oluşturdular Interstellar.

Interstellar’ı markalaştırmak ve geliştirmek hedefleri arasında. İnterstellar kurumların Stellar ağında çalışmasına yardımcı olacak. Söylenenlere göre bu çalışmalar Stellar’ın global muhasebe defterine oluşturulan müşteri altyapısı gibi, girişim ürünlerini arttıracak. Chain’in ürünlerini ve müşteri tabanını Stellar’ın muhasebe defterine aktaracak. Sonucunda ise kurumların varlıklarını yönetecekleri, borsada işleme koyacakları ve yayınlayacakları bir platform oluşturmuş olacaklar.

Stellar etrafında dönen söylentilerden birisi de,Fidelity’nin, dijital varlıkların taşınması için XLM blokchain platformunu kullanma ihtimalinin olması. Söylentilerin bir dayanağı da Fidelity’nin başkanı Tom Jessop’un Chain firmasının eski başkanı olması.

Söylentilerin bir diğer dayanağı ise, Hongkong’da faaliyet gösteren Coinsuper kripto para borsasının XLM ‘yi listeleyeceğini ilan etmesi.

Stellar (XLM) kripto para listelerinde yukarılara doğru emin adımlarla giden bir kripto para platformu. Yatırımcılarına ne gibi kazançlar sağlayacağını, finans dünyasına ne gibi yenilikler katacağını hep birlikte göreceğiz.

Stellar (XLM) Yukarı Yönde Çıkış Sinyalleri Veriyor adlı makalemizi buradan okuyabilirsiniz

Kaynak

Stellar hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayınız

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bu Haber Resmi Açıklama Bekliyor: Fidelity Stellar’ın (XLM) Blockchain Platformunu Kullanabilir! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

“Ponzi planı” olarak nitelenen Ethereum uygulamasında kritik güvenlik açıkları Buyrun cenaze namazına!! Bitcoin 3600 dolara düştü! Bitcoin, küresel durgunluğun tadına ilk kez varacak olabilir Rakuten’in Kripto Hamlesi Devam Ediyor Şili’deki Kripto Para Borsası Buda Lightning Network’ü Destekleyecek Ripple’dan, Bitcoin ticaretine hapis cezası uygulayan ülkeye kritik hamle

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır