Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Boks Efsanesi ve Filipinler Senatörü Manny Pacquiao, Kendi Koin Projesini Duyurdu!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Boks Efsanesi ve Filipinler Senatörü Manny Pacquiao, Kendi Koin Projesini Duyurdu!
Boks Efsanesi ve Filipinler Senatörü Manny Pacquiao, Kendi Koin Projesini Duyurdu!

2/2


2/2


Global Crypto Offering Exchange platformunun yaptığı bir duyuruya göre, ünlü boksör ve Filipinler senatörlerinden Manny Pacquiao, bu ay içerisinde kendi PAC isimli koinini piyasaya sürecek.

Sekiz kere dünya boks şampiyonu olan ve bunun yanı sıra 32 yaşındayken Filipinler Temsilciler Meclisine girmeyi başaran Manny Pacquiao, GCOX tarafından desteklenen kendi kripto para birimi, PAC Coin‘i piyasaya sürecek. Koin ilk olarak Manila, Filipinler lokasyonunda Ekim ayının 11 ile 12′si arasında yapılacak Blockchain Fair Asia 2018 etkinliğinde tanıtılacak.

Projenin arkasındaki yetkili Cryptovest kaynağına gönderdiği bir bildiride, etkinliğin SMX Kongre Merkezinde, Taguig şehrinde yapılacağını duyurdu. Etkinliğin temel amacı ise şu sıralar ciddi bir furyaya sahip blockchain endüstrisinin gerçekten yapabilecekleri ile yapamayacaklarını ayırt etmek ve sektöre realist bir bakış açısı getirmek.

GCOX CEO’su Jeffrey Lin konu hakkında şu ifadelerde bulundu:

”Borsamızın ilk uluslararası ünlüsü olarak Manny Pacquiao’yu ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Manny ve diğer ünlüler de hayranları ile daha fazla bir araya gelme şansına sahip olup, popülaritelerini de arttıracaklar.”

GCOX platformu kendisini tek küresel ünlü isimler odaklı kripto para borsası olarak tanıtmakta ve ünlülere kendi popülaritelerini tokenleştirme, bunu üretme ve daha sonra borsada listeleme fırsatı veriyor. Yani borsa hemen hemen sadece ünlülere özel bir token üretme ve listeleme platformu olarak tanımlanabilir. Daha önce ünlü boksör Floyd Mayweather da kendi tokeni olmasa bile çeşitli ICO projelerinin tanıtımlarında yer almıştı.

Boks Efsanesi ve Filipinler Senatörü Manny Pacquiao, Kendi Koin Projesini Duyurdu! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Boks Efsanesi ve Filipinler Senatörü Manny Pacquiao, Kendi Koin Projesini Duyurdu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Japonya: Kripto Para Hırsızlıkları Bu Yıl 3 Katına Çıktı, 540 Milyon Dolara Ulaştı Visa, Mastercard ve PayPal… Facebook’un Kripto Parasının Destekçileri Bir Bir Ortaya Çıkıyor! Bitcoin’in önü açılıyor: 41 Alman bankası şu anda eksi faiz veriyor Kriptolar İngiliz Denetleyicilerinin Düzenlemeleri Ön Plana Çıkarmasıyla Düşüyor Araştırma: Bitcoin Adreslerinin Yüzde 1’inden Daha Azı, BTC Arzının Yüzde 87’sini Kontrol Ediyor! Merakla Beklenen Bakkt Platformu’nun CEO’su: Düzenlemeler ile Sektör Çıkışa Geçebilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır