Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bobby Lee, ICO İle Piyasaya Sürülmüş Tokenler Yerine, Bitcoin Gibi Doğuştan Kripto Para Birimleri Konusunda İyimser

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bobby Lee, ICO İle Piyasaya Sürülmüş Tokenler Yerine, Bitcoin Gibi Doğuştan Kripto Para Birimleri Konusunda İyimser
Bobby Lee, ICO İle Piyasaya Sürülmüş Tokenler Yerine, Bitcoin Gibi Doğuştan Kripto Para Birimleri Konusunda İyimser

© Reuters.  © Reuters.

ICO salgını bir nebze olsun yavaşlatılmış olsa da, dünyanın neredeyse her bölgesinde yayılmaya devam ediyor. ‘Doğuştan’ kripto para birimi olarak tabir edilen iş ispatı yoluyla piyasaya sürülmüş koinlerin taraftarları, halka açık fonlama yoluyla çıkartılan tokenlerin gerçek bir kripto para birimi veya merkeziyetsiz blockchain destekli kripto olduğunu düşünmüyor.

Bobby Lee: ICO Yoluyla Çıkartılmış Tokenler Kripto İle Kıyaslanamaz
BTCC kripto para borsasının eski CEO’su Bobby Lee, geçtiğimiz günlerde Cheddar kaynağına verdiği bir demeçte, ICO yoluyla piyasaya sürülmüş tokenler ve Bitcoin gibi kripto para birimlerini tartıştı.

Piyasada sağlam bir Bitcoin destekçisi olarak tanınan Bobby, Kaliforniya’da katıldığı Kripto Finans Konferansında şunları ifade etti:

”İnsanları, şirketler veya yatırım firmaları, doğuştan dijital varlık olan Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yapabilirler. Ama bunun yanı sıra, belirli projeleri, gelişim çabasını veya uygulamaları destekleyeceği belirtilen gruplar, ekipler veya projeler tarafından piyasaya sürülmüş tokenler de mevcut. Bunlar kendilerine hizmet tokeni deseler de, daha çok menkul kıymet gibiler.”

Bitcoin’in aksine, bu gibi tokenler çoğunlukla belirli sayıda üretilip proje ekibi tarafından dağıtılmakta. Bobby de bu özelliğinden dolayı ”hizmet tokenlerinin” gerçek anlamda merkeziyetsiz olmadığını düşünmekte. Lee bunun yanı sıra hizmet tokenlerinin çok yanlış anlaşıldığını ve muamele gördüğünü, bunların ”doğuştan dijital varlıklardan”, ”çok daha farklı” olduklarını belirtti.

Lee sözlerini ”herhangi bir firmanın iş modelini veya çabasını temsil eden tokenler yerine,” Bitcoin, Litecoin ve Ethereum gibi kripto para birimlerinden çok umutlu olduğunu belirterek noktaladı.

Bobby Lee, ICO İle Piyasaya Sürülmüş Tokenler Yerine, Bitcoin Gibi Doğuştan Kripto Para Birimleri Konusunda İyimser isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bobby Lee, ICO İle Piyasaya Sürülmüş Tokenler Yerine, Bitcoin Gibi Doğuştan Kripto Para Birimleri Konusunda İyimser - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Binance Sonunda Stabil Kripto Parasını Tanıttı! deVere Group CEO’su, Bitcoin’in Fiyatını Arttıracak Üç Unsuru Sıraladı! Hindistan’ı Bekleyen Kripto Para Yasakları Gri Bölgeleri Kapsayabilir Hindistan’ın Önde Gelen İnternet Kuruluşu Blockchain’e Özel Komite Oluşturdu Hacklenen Bitfinex BTC’leri 3 Yıl Aradan Sonra Harekete Geçti Ethereum’da Long-Short Dengesinde Rekor Değişim!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır