Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Suudi Arabistan, BAE’yi Blockchain Konusunda Takip Edebilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Suudi Arabistan, BAE’yi Blockchain Konusunda Takip Edebilir
Suudi Arabistan, BAE’yi Blockchain Konusunda Takip Edebilir

© Reuters.  © Reuters.

Suudi Arabistan’ın sınır komşusu Birleşik Arap Emirlikleri veya kısaltılmış adı ile BAE, kripto paralar ile ilgili olarak ve Blockchain teknolojisi hakkında bazı çalışmalar yaparak adından söz ettirmeye devam ederken, Suudi yönetimi ise Blockchain teknolojisini kullanmaktan geri kalmak istemiyor ve yeni bazı çalışmalar yaparak BAE’nin gerisinde kalmak istemediğini açıkça belli eden ülkelerin başında. İslami usul kripto para konusunda bazı adımlar atan Suudi yönetimi henüz istediği kripto para birimini bulabilmiş değil ve kripto para birimleri konusunda yaptığı çalışmalarda faiz getirisi olmayan ve değeri düşmeyen bir dijital para üretmeye çalışıyor.

BAE hızlı adımlar atmayı tercih ediyor
Birleşik Arap Emirlikleri, Blockchain teknolojisi hakkında hızlı ve sert adımlar atmaya yönelik olarak 2019 yılına dair planlarını belirlediği iddiaları mevcut. Bu iddialar ise yakın komşu ülkeler olan BAE ve Arabistan tarafından hangi tarafın daha hızlı olması gerektiği ve hangi tarafın daha başarılı adımlar atabilecek oldukları konusunda birbirleri ile yarışmalarına sebep oluyor. BAE’nin zincir teknolojisi konusunda Suudi yönetimine göre daha hızlı olması daha fazla başarılı olabilecek olduğu şeklinde yorumlanıyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Suudi Arabistan, BAE’yi Blockchain Konusunda Takip Edebilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum Fiyat Analizi ABD’deki Dev Telekom Şirketini Blockchain Projesi Hazır WSJ Araştırması: Bitcoin Fiyatı ile Altın Arasındaki Korelasyon Bize Neyi Anlatıyor? Sıcak Gelişme: Morgan Stanley Müşterileri İçin Bitcoin Swap İşlemleri Sunmaya Hazırlanıyor! Dünya Ekonomi Forumu: 40 Merkez Bankası Dijital Paraları Araştırıyor Ayı Piyasası Teknoloji ve Finans Devlerini “Kripto Devleri” Yapabilir!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır