Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bobby Lee: Bitcoin devrimi durdurulamaz!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bobby Lee: Bitcoin devrimi durdurulamaz!
Bobby Lee: Bitcoin devrimi durdurulamaz!

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin devrimi 21.yüzyılın başlarına damga vuran bir devrim olarak adını insanlık tarihine yazdırdı. Tarih boyunca gerçekleşen pek çok icat ve buluşlara en son eklenen blokzincir teknolojisi ve bitcoinin artık hayatımızdan çıkması mümkün değil.

Bitcoin devrimi gerçek bir devrim!Bitcoin’in adında varlık bulan dijital paralar ve blokzincir teknolojisinin dünyamıza etkisi aslında görünenden çok daha fazla. Zamanla çok daha fazla ve yaygın şekilde hissedilecek olan bu etkinin hayatımıza yansımalarından, bitcoin ve kriptolarn G20 üzerindeki etkisinden, XRP ve CoinMarketCap tartışmaları gibi konulara kadar kripto dünyasından birkaç kesit okuyucularımıza sunacağız.

BitcoinHong Kong kripto para borsası BTCC’nin kurucu ortağı Bobby Lee, Bitcoin’in hükümet destekli fiat paraların hakimiyetini yavaş yavaş kıracağını söylüyor. En son yapılan G20 dünya finans liderleri toplantısı ile ilgili attığı twitte Bobby Lee, Bitcoin ve kripto devriminin geri döndürülemez olduğunu yazmış.

Twittte kısaca dünya liderlerinin ortak bir düşmanları olduğunun farkında olup olmadıklarını merak ettiğini vurguluyor. Bitcoin’in 10,yılına girdiğini ve hükümetlerin fiat para üzerindeki hakimiyetlerini ve kullanabilme becerilerini yavaş yavaş kaybettiklerini, her ne kadar ilk başta yavaş ilerleme kaydetse de bu devrimin geri döndürülemez olduğunu söylüyor.

ilgili yazımız: Max Keiser: Bitcoin 100 bin doları görerek kendisinden beklenen hamleyi yapacak

Ripple ve XRPXRP topluluğu üyelerinin, XRP’nin piyasa değeriyle ilgili yanlış bilgiler verdiği yönünde suçladığı, CoinMarketCAp, bu iddialara cevap vermiş Twitter’da. Ripple’ın baş piyasa stratejistinin, CoinMarketCap’in XRP’nin piyasa değerine, Ripple’a ait 55 milyar XRP’yi de dahil etmesi gerektiğini söylemesine karşı CoinMarketCap twitterda şöyle cevap vermiş:

2019 da portföyünüzde olması gereken kripto paralar başlıklı yazımız ilginizi çekebilir

“lütfen XRP’nin dağıtılan miktarını kontrol edin..biz dolaşım kaynağı olarak, piyasada ve genelde halkın elinde bulunan coin sayısına en yakın miktarı kabul ediyoruz. Bu konudaki yaklaşımımızı incelemek için…linke bakabilirsiniz”

Ripple’ın elindeki toplam XRP sayısı 6,964,438,311

Dağıtılan toplam XRP sayısı 40,327,341,704

Excrow’a yerleşrirlen XRP sayısı 52,700,000,024

Veriler 11 Kasım 2018 e ait

EthereumEthereum’da Bir Hafta (week in ethereum) adlı blog şu anda yayında. Bu haftaki içeriğinde yeni protokol güncellemeleri, Gnosis, Mintable ve Aztec’in de içinde olduğu Ehthereum tabanlı platformlarla ilgili haberler yer alıyor.

Ethereum ile ilgili yazımız: Ethereum 252 doları görürse 400 doları görebilir

StellarStellar bu yıl aktif hesap sayısında kitlesel bir artış kaydetti. Stellar Expert adlı blok araştırmasından alınan verilere göre Stellar 162,847 hesapla 2018’e başladı ve şu anda 2 milyondan fazla aktif hesaba sahip.

Circulating Supply: dolaşımdaki kaynak

Trades: hesapta yapılan alış satış işlemleri

Payments: ödemeler

Weiss Ratings XRP, Stellar ,Cardano ve EOS’u satın al olarak öneriyor başlıklı yazımız ilginizi çekebilir

NeoÇinin teknoloji devi Tencent, NEO’nun blokzincirinde bulunan kırılganlığın hackerların token çalmasını kolaylaştıracağını söylüyor.

Blockmanity’den alınan bir habere göre, bu sorunun çözümlenmesi için nod işlemcilerinin en son güncellemeyi indirmeleri gerekiyor.

EOSEOSBet’ten alınan bilgiye göre ilk blokzincir, kumar uygulaması ağda yer alıyor. Şirket Curaçao eGaming’den (karaiblerdeki düzenleyici büro) online kumar lisansı aldıklarını açıkladı.

TronTron Vakfı Discord kanalının büyümesinin, ağ üzerinde çalışan geliştirici sayısındaki artışı gösterdiğini söylüyor. Şirket kanalda şu anda 1000 coder’ın aktif olduğunu açıkladı.

Twtitte kısaca bir ay içinde 1000 üzerinde geliştiriciye ulaştıklarını açıklayan vakıf, Çin ve Kore kanallarının da eklendiğini yazmış.

Tron yakında gizlilik odaklı bir kripto paraya dönüşüyor başlıklı yazımız ilginizi çekebilir

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bobby Lee: Bitcoin devrimi durdurulamaz! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Google’ye göre, Bitcoin, Ariana Grande, Kim Kardashian ve Donald Trump’tan daha iyi performans gösteriyor Mt. Gox Kayyumu Yaptığı Toplu Satışların Sebebini Açıkladı Ekonomist: % 30,000,000 Artan Bitcoin, Bildiğimiz Her Şeyden Farklı! Trezor T Model Donanım Cüzdanı, 10 Yeni Alt Koin İçin Destek Vermeye Başladı! Ripple teknik analizi 20 Aralık Şok! Ünlü Türk Kripto Para Borsası Kapandı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır