Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Brezilyalı Büyük Yatırım Şirketi Kripto Para Ticaretine Adım Atıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Brezilyalı Büyük Yatırım Şirketi Kripto Para Ticaretine Adım Atıyor
Brezilyalı Büyük Yatırım Şirketi Kripto Para Ticaretine Adım AtıyorBrezilya’nın en büyük yatırım şirketi olan XP Investimentos’un başındaki isim olan XP Group, CEO Benchimol’un “Hayır, öyle bir şey yok.” demesine rağmen bu hafta içerisinde bir kripto para ticaret platformu açacaklarını doğruladı.

Benchimol : “Kendimizi sorumlu hissediyorduk.”
XP nihayet yatırımcılarının talebini karşılayacak ve altı ay süren söylentilerin ardından Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETC) ticaretine başlayacak.

Yayınlanan bildiride CEO Benchimol şu sözleri söyledi:

” İtiraf etmeliyim ki bu benim var olmamayı tercih ettiğim bir alan, ama artık işin içindeyiz. Bu alanda ilerlemeye başlamak zorunda hissettik. “

XP Investimentos Nisan ayından bu yana pazara girmeyi planlıyordu. Şirket ayrıca geçen yıl Ağustos ayında XP COIN INTERMEDIACAO adında bir şirket kurmuştu.

XDEX adı ile ortaya çıkacak ürün -bu belki de merkezi olmayan bir ticaret platformu- yaklaşık olarak 40 kişilik bir ekibe sahip olacak.

Kriptocular Bankalara Karşılık Veriyor
Brezilya’nın günümüz borsası ve kripto para birimi sektörü, bankaları da kapsayan ve giderek artan düşmanca bir alan ile mücadele ediyor.

Son aylarda Polonya’daki şikayetlere benzer bir şekilde bir devlet kurumu, bu işletmelerin kripto ile ilgili işlemlerde bulunmayı tercih etmeyen kurumlar tarafından hesap kapatmalarına tabi tutulduğu iddialarını soruşturuyor.

Kaynak: Bitcoinist

Brezilyalı Büyük Yatırım Şirketi Kripto Para Ticaretine Adım Atıyor isimli makale Mehmet Beraat SAĞIN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Brezilyalı Büyük Yatırım Şirketi Kripto Para Ticaretine Adım Atıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

EOS 22% oranında düştü Panik yok! Bitcoin BTC fiyat düzeltmesi yapıyor Kripto kışına rağmen kripto ATM sayıları sürekli büyüyor İngiltere’deki Finans Otoritesi: ‘Kripto Paraların Faydalarından Yararlanılabilir’ BBVA Yetkilisi: Kripto Para Birimleri ”Mükemmel” Ama Genellikle Yasadışı Etkinlikler İçin Kullanılmakta Ethereum, Bitcoin’i ikiye katlıyor: Geliştiricilerde lider

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır