Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Brezilyalı Büyük Yatırım Şirketi Kripto Para Ticaretine Adım Atıyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Brezilyalı Büyük Yatırım Şirketi Kripto Para Ticaretine Adım Atıyor
Brezilyalı Büyük Yatırım Şirketi Kripto Para Ticaretine Adım AtıyorBrezilya’nın en büyük yatırım şirketi olan XP Investimentos’un başındaki isim olan XP Group, CEO Benchimol’un “Hayır, öyle bir şey yok.” demesine rağmen bu hafta içerisinde bir kripto para ticaret platformu açacaklarını doğruladı.

Benchimol : “Kendimizi sorumlu hissediyorduk.”
XP nihayet yatırımcılarının talebini karşılayacak ve altı ay süren söylentilerin ardından Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETC) ticaretine başlayacak.

Yayınlanan bildiride CEO Benchimol şu sözleri söyledi:

” İtiraf etmeliyim ki bu benim var olmamayı tercih ettiğim bir alan, ama artık işin içindeyiz. Bu alanda ilerlemeye başlamak zorunda hissettik. “

XP Investimentos Nisan ayından bu yana pazara girmeyi planlıyordu. Şirket ayrıca geçen yıl Ağustos ayında XP COIN INTERMEDIACAO adında bir şirket kurmuştu.

XDEX adı ile ortaya çıkacak ürün -bu belki de merkezi olmayan bir ticaret platformu- yaklaşık olarak 40 kişilik bir ekibe sahip olacak.

Kriptocular Bankalara Karşılık Veriyor
Brezilya’nın günümüz borsası ve kripto para birimi sektörü, bankaları da kapsayan ve giderek artan düşmanca bir alan ile mücadele ediyor.

Son aylarda Polonya’daki şikayetlere benzer bir şekilde bir devlet kurumu, bu işletmelerin kripto ile ilgili işlemlerde bulunmayı tercih etmeyen kurumlar tarafından hesap kapatmalarına tabi tutulduğu iddialarını soruşturuyor.

Kaynak: Bitcoinist

Brezilyalı Büyük Yatırım Şirketi Kripto Para Ticaretine Adım Atıyor isimli makale Mehmet Beraat SAĞIN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Brezilyalı Büyük Yatırım Şirketi Kripto Para Ticaretine Adım Atıyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Hindistan Merkez Bankası Devam Eden Dava Sürecinde, Kriptoların ”Para Birimi Olarak” Geçerli Olmadığını İddia Etti Brezilya’nın En Önde Gelen Bankaları Kripto Para Sektöründe ‘Tekel’ Olmaya Çalışıyorlar Bitcoin Milyarderi: İnsanların Umurunda Değilken Bitcoin Almak En İyisi! Coinmama Borsası Hacklendi 450 Bin Kullanıcının Bigileri Çalındı Morgan Creek CEO’su: Her Yatırımcı Bir Miktar Bitcoin’e Sahip Olmalı Bu Kullanıcı Kendisine Yanlışlıkla İletilen 300 Bin Dolarlık Altcoin’i İade Etti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır