Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin 2015 yılındaki davranışı tekrarlayabilir. 2015 yılında Bitcoin nasıl bir grafik izledi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin 2015 yılındaki davranışı tekrarlayabilir. 2015 yılında Bitcoin nasıl bir grafik izledi?
Bitcoin 2015 yılındaki davranışı tekrarlayabilir. 2015 yılında Bitcoin nasıl bir grafik izledi?


Bitcoin 2015 yılındaki davranışı tekrar edecek mi? 2018’in sonuna yaklaşırken, pek çok meraklı ve yatırımcı, kendilerine birçok soru soruyorlar. En çok sorulanı da büyük olasılıkla “Önümüzdeki 60 gün içinde Bitcoin’e ne olacak?”

Bitcoin 2015 yılındaki davranışı tekrarlayabilir2015’ten bu yana, her yılın son aylarında Bitcoin için çeşitli fiyat patlamalarına tanık olduk. Örneğin, 2017’de Aralık ayında Bitcoin, neredeyse 20,000 dolarlık bir yüksekliğe ulaştı. 2016’da, Bitcoin o zamanki nispeten büyük bir miktar olarak nitelendirilen yaklaşık 1,000 $’a yükseldi.

Bununla birlikte, 2015, Bitcoin’in bu süre boyunca davranışını on katına kadar tekrarladığı için özellikle ilginç bir yıl oldu. Üç yıl önce Ocak ayında, örneğin, Bitcoin 200 dolarlık seviyenin altına düştü ve kripto dünyasında paniğe neden oldu. Bitcoin, 1,000 $’ın üzerinde işlem gördüğü 2013 yılından beri düşerken, en azından 2014’ü 400 $ seviyesinde tamamladı.


Tanıdık görünüyorBir sonraki ay, Bitcoin çöktü ve bir süre için en düşük işlem hacmini yaşadı. Oradan, herkesin favori kripto parası, fiyatın 300 $ seviyesinin ötesine geçtiği kasım ayına kadar sıkıntılı on ya da 11 ay geçirdi. Bitcoin hemen hemen bir yıl boyunca dipteydi. Sonra insanları merak içinde bırakan yeni bir yüksek seviye görüldü.

Oradan, Bitcoin 2016’da ve hatta 2017’de daha büyük artışlar yaşayacaktı. Ocak 2018’de, Bitcoin, 2015’in başında gerçekleştiği gibi, çok fazla değer kaybedeceği birkaç kötü düşüş yaşayacaktı. Bu yıl Bitcoin’in yaptığı çoğu şey 2015’i yansıtıyordu. Geçen yılı neredeyse karanlık bir yerde geçirdi. Tutarlı ve düzenli fiyat düşüşleri yaşadı.

Büyük bir şey için hala zaman varBitcoin 2015 davranışını buraya kadar tekrarladıysa, kim devam etmeyeceğini söyleyebilir? Şimdi Kasım ayındayız ve üç yıl önce gördüğümüz gibi başka bir rallinin başlaması mümkün mü? Bitcoin aniden bir kez daha yükselmeye başlayabilir mi?

Her yılın Kasım ve Aralık ayları, Bitcoin’in genel fiyat ve tavırlarında vahşi değişiklikler sergiliyor gibi görünüyor. Böyle hızlı bir sıçrama kâğıt üzerinde gerçekçi görünmese de, tekrar tekrar kripto para dünyasında, hiçbir şeyin imkansız olmadığını görüyoruz. Yatırımcılar, hemen hemen her şey için gözlerini açık tutmayı öğrendiler.

Diğer Bitcoin (BTC) haberleri için tıklayınız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin 2015 yılındaki davranışı tekrarlayabilir. 2015 yılında Bitcoin nasıl bir grafik izledi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

HTC’den Bitcoin full node işlevine sahip uygun fiyatlı akıllı telefon Binance CEO’sundan Çarpıcı Bitcoin ve Altcoin Öngörüsü Jimmy Song: Bitcoin İnsanlığa Hükümetlerden ve Sivil Toplum Örgütlerinden Daha Faydalı Olacak Lisa Ellis: Bitcoin, Ödeme Sağlayıcılarının Başına ‘Bela’ Olacak! Bu 100,000’lerce dolarlık etkileyici Bitcoin koleksiyonu Reddit’te ortaya çıktı Zhao’dan Tepki Çeken Tweet! Sonra Sildi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır