Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Blockchain Yatırımcısı Vinny Lingham: ”Bitcoin Hükümetlerin Para Üretme Kabiliyetini Tehdit Ediyor”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Blockchain Yatırımcısı Vinny Lingham: ”Bitcoin Hükümetlerin Para Üretme Kabiliyetini Tehdit Ediyor”
Blockchain Yatırımcısı Vinny Lingham: ”Bitcoin Hükümetlerin Para Üretme Kabiliyetini Tehdit Ediyor”

2/2


2/2


Geçtiğimiz günlerde yaptığı fiyat tahmini ile gündeme gelen Vinny Lingham, bundan daha yakın bir zamanda yeni bir açıklamada daha bulundu.


İlgili haber:
Vinny Lingham: Bitcoin Tekrar 20.000 Dolar Olacak ve Sonra 100 Dolara Düşecek

Blockchain yatırımcısı ve danışmanı olan Vinny Lingham, 21 Ekim tarihinde yaptığı bir röportajda kripto para birimlerinin yeniden yükselişe geçeceğini ancak bunun zaman alacağını bildirdi. Geçtiğimiz Pazar günü yapılan Money20/20 konferansına katılan isimlerden birisi olan Lingham – ki kendisi aynı zamanda Blockchain kimlik startup firması Civic‘in de CEO’su – kripto para piyasalarının daha önceki hacimlere ulaşmak için biraz zamana ihtiyacı olduğunu ve piyasanın önceliklerinin değiştiğini iddia etti:

”Şu an dünya yararlılık bekliyor, insanların gerçek anlamda kripto para birimlerini kullanabileceği zamanı bekliyor.”

Ligham bunun yanı sıra küresel çapta neredeyse bütün hükümetlerin Bitcoin’e karşı cephe aldığını ve bunun temel nedeninin de ”Bitcoin’in hükümetlerin para üretme kabiliyetini tehdit ediyor olmasına” bağladı.

Ünlü yatırımcı merkez bankası tarafından çıkartılan kripto para birimlerinin kaçınılmaz olduğunu söyleyip, şunları ifade etti:

”Her bir ülke kendi kripto para birimini piyasaya sürecek. Bir çok ülke bunu yapacak. Ülkelerin merkez bankaları aracılığıyla kendi kripto para birimlerini üretmeleri ise dikkate değer olacak ve bu kesinlikle olacak.”

Lingham son olarak bunun zamanla kesinlikle ortaya çıkacağını ifade etti.

Ünlü yatırımcı geçtiğimiz 2017 yılının Haziran ayında da Bitcoin hakkında açıklamalarda bulunup, bunun Ethereum’a kıyasla daha iyi bir kripto para olduğunu ifade etmişti. Lingham geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada ise Bitcoin’in önce 20.000 dolara çıkıp, sonra keskin bir şekilde düşeceğini vurguladı.

Blockchain Yatırımcısı Vinny Lingham: ”Bitcoin Hükümetlerin Para Üretme Kabiliyetini Tehdit Ediyor” isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Blockchain Yatırımcısı Vinny Lingham: ”Bitcoin Hükümetlerin Para Üretme Kabiliyetini Tehdit Ediyor” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

BTC fiyatı artarken Bitcoin balinaları da harekete geçti! Kripto paralar Bitcoin düşüşünden hangi oranda etkilendi? 2015’te neler olmuştu? Litecoin’de 4 yıldır beklenen yarılanmaya sayılı günler kaldı Goldman Sachs destekli BitGo artık 100’den fazla kripto parayı destekliyor Şili Vatandaşları 2019 Yılında Kripto Para Vergisi Ödemeye Başlayacak! Riccardo Spagni: “Bitcoin çok yüksek bir seviyeye yerleşecek.”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır