Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Coinbase Başkan Yardımcısı, Görevinden Ayrıldı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Coinbase Başkan Yardımcısı, Görevinden Ayrıldı!
Coinbase Başkan Yardımcısı, Görevinden Ayrıldı!Coinbase’de başkan yardımcılığı ve kurumsal yatırımcıdan sorumlu departmanın başındaki isim görevlerini yürüten Adam White, görevinden ayrıldı.

Bloomberg’in haberine göre, White geçtiğimiz günlerde şirketten ayrılışını açıkladı. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Coinbase kaynakları, White’ın ayrılığından duydukları hüznü dile getirirken, şunları söyledi:

”Açıkçası Adam White gibi bir profesyonelin işinden ayrılmış olması oldukça üzücü. Ancak bizler, Coinbase olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz ve eminim ki, gereken hedefleri tutturma konusunda her zamankinden daha büyük bir inanç ile bunu yapacağız.”

White’ın ayrılık haberi, Coinbase’in Instinet eski CEO’su Jonathan Kellner’i göreve getirmesinin ardından gerçekleşti ve otoriteler, bunun White’ın ayrılığı ile ilişkili olduğunu belirtiyor. Kellner, şirkette White’ın yaptığı işleri yapacak isim olarak biliniyor.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong ise, şirketin 5. çalışanı olan White’ın ayrılığından duyduğu hüznü dile getirirken, şunları söyledi:

”Adam bizler için çok büyük bir iş arkadaşı ve her şeyden önce çalışması çok keyifli biriydi. Bize, Coinbase’in en büyük borsalardan birisi olması noktasında büyük yardımları oldu. Birçok noktada, onun işleri ve yaptıkları olmasa, burada olamazdık. Ona teşekkür ediyoruz.”

White, 2013 yılında başladığı ve o dönem oldukça küçük bir şirket olan Coinbase’de çok çeşitli görevlerde ciddi başarılar elde etti. Buna karşın, Coinbase yönetiminin son dönemde ekipte değişikliğe gitmesi ve kadroyu yenilemesi ile birlikte, White’ın işinden ayrıldığı tahmin ediliyor. Başarılı yöneticinin bir sonraki durağı ise şimdiden merak konusu oldu.

Coinbase Başkan Yardımcısı, Görevinden Ayrıldı! isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Coinbase Başkan Yardımcısı, Görevinden Ayrıldı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Coinbase Yöneticisi: Platforma Daha Fazla Kripto Para Ekleyeceğiz ABDli dev Bitcoin borsası Coinbase’de listelenen bu altcoin sert yükseldi Hyundai Blockchain’i Araştırmak İçin IBM ile İşbirliği Yapacak İsrailli Blockchain Firması Ethereum’da İş Platformunu Başlattı Türkiye’nin ilk Bitcoin Cinayetindeki Davada Karar Açıklandı Türkiye’de 50 Milyon Liralık Bitcoin Vurgunu Yapan Çete Tutuklandı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır