Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bitcoin Cash ve Litecoin Yatırımcıları Dikkat! Bitmain’in İşten Çıkarmaları, LTC ve BCH’yi Çok Sert Etkileyebilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bitcoin Cash ve Litecoin Yatırımcıları Dikkat! Bitmain’in İşten Çıkarmaları, LTC ve BCH’yi Çok Sert Etkileyebilir
Bitcoin Cash ve Litecoin Yatırımcıları Dikkat! Bitmain’in İşten Çıkarmaları, LTC ve BCH’yi Çok Sert Etkileyebilir

2/2


2/2


Kripto para piyasası 2018 yılının başından beri düşüş yaşıyor olsa da, yılın son çeyreği kesinlikle bir çok yatırımcının ve bunun yanı sıra firmaların da canını ciddi anlamda sıkmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde gündeme yansıyan bir kaç haberde de belirtildiği üzre, Bitcoin madencilik devi Bitmain, elindeki kaynakları tüketmeye başladı ve firmadan ciddi anlamda çalışan ihracı yapmakta.


İlgili haber:
Bitmain Şirketteki Bitcoin Cash Geliştiricilerini İşten Çıkartıyor

Multicoin Capital isimli kripto para fonunun kurucu ortağı Kyle Samani ise, oldukça mantıklı bir noktaya değinerek, Bitmain’in işten çıkarmalarının, aslında çok daha büyük bir olayın öncüsü olabileceğini vurguladı.

Durumun BCH ve LTC için oldukça kötü olduğuna değinen Samani, firmanın %85 civarında elemanını işten çıkartmasının sebebinin, ellerinde nakit para kalmaması olduğunu vurguladı. Kurucu daha sonra firmanın hala elinde 1 milyon BCH ile 1 milyon LTC tuttuğunu ve yakında Bitmain’in bunları likiditeye çevirmek durumunda kalabileceğini ifade etti.

Böyle büyük meblağda bir BCH ve LTC satışı, kesinlikle söz konusu kripto para birimleri için ciddi bir düşüş yaratabilir ve piyasa genel olarak bu durumdan etkilenebilir.

Bitcoin Cash ve Litecoin Yatırımcıları Dikkat! Bitmain’in İşten Çıkarmaları, LTC ve BCH’yi Çok Sert Etkileyebilir isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bitcoin Cash ve Litecoin Yatırımcıları Dikkat! Bitmain’in İşten Çıkarmaları, LTC ve BCH’yi Çok Sert Etkileyebilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

SEC’den Kripto Paralarda OTC Trading Sunan Şirketin Hissesine Blokaj! Bitcoin ağı, artık fiyatın 20,000 dolar olduğu günden tam 5.5 kat daha güçlü Arnavutluk Kripto Para Çalışmalarına Hız Verdi Edith Yeung: Çin, Bitcoin’den Nefret Ediyor, Blockchain’i Seviyor Japon Finans Devi: Ripple (XRP) Bitcoin’in Önüne Geçecek Bitcoin fiyat artışını fırsat bilen Bitmain, SEC’e başvurmayı planlıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır