Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Blockchain Konsorsiyumuna Yeni Üyeler: Alibaba Cloud, CitiGroup

Ana Sayfa » GÜNCEL » Blockchain Konsorsiyumuna Yeni Üyeler: Alibaba Cloud, CitiGroup
Blockchain Konsorsiyumuna Yeni Üyeler: Alibaba Cloud, CitiGroupBlockchain sektörünün önde gelen konsorsiyumlarından Hyperledger, bünyesine eklediği 16 yeni üyeyle birlikte sektördeki konumunu güçlendirdi.

Hyperledger Büyüyor

Hyperledger geçtiğimiz günlerde Basel’de bir etkinlik düzenledi. Hyperledger, düzenlediği bu etkinlikte bünyesine 16 yeni üyenin katıldığını duyurdu. Bu yeni üyeler arasında Alibaba’nın alt şirketi olan Alibaba (NYSE:BABA) Cloud, finans şirketlerinden Citigroup (NYSE:C), Blockchain platformlarından We.Trade ve Avrupa’nın en büyük telekom şirketlerinden Deutsche Telekom (DE:DTEGn) gibi isimler bulunuyor.

Hyperledger bünyesine katılan diğer isimler arasında ise Gunagzhishu Technology, Guangzhou Technology Innovation Space Information Technology, KEB Hana Bank, HealthVerity, MediConCen, Techrock, Xooa ve BlockDao bulunuyor.

Bu yeni isimlerle birlikte Hyperledger bünyesinde faaliyet gösteren şirketlerin toplam sayısı 260’ı aştı.

Hyperledger’ın yöneticilerinden Brian Behlendorf, konu hakkında bir açıklama yaparak Blocchain teknolojisine duyulan ilginin ciddi oranda arttığını belirtti:

“Hyperledger topluluğunun büyümesi, birbirinden farklı sektörlerdeki şirketlerin Blockchain’e duyduğu ilgiyi gösteriyor. Bu yeni üyeler hem Blockchain’e hem de Hyperledger’a duyulan ilginin bir göstergesi.”

Deutsche Telekom’un yöneticilerinden olan John Calian da konu hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Calian’ın açıklamalarına göre Deutsche Telekom’un Blockchain’e ilgi duyması ve Hyperledger ile işbirliği yapmaya başlaması pek şaşırtıcı bir karar değil. Calian’a göre şirketin bu teknolojiyi araştırmaya başlaması bir noktada “bir zorunluluk” haline geldi.

Hyperledger geçtiğimiz son birkaç ayda bünyesindeki üyelerin sayısını kayda değer ölçüde arttırmayı başardı. Bu konsorsiyum ayrıca kendi yazılımını daha kullanışlı hale getirmek için çeşitli gelişmelere imza atıyor.

Blockchain Konsorsiyumuna Yeni Üyeler: Alibaba Cloud, CitiGroup isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Blockchain Konsorsiyumuna Yeni Üyeler: Alibaba Cloud, CitiGroup - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Araştırma: Havale İşlemlerinde Kripto Para Kullanımı Giderek Artıyor IMF Başkanı Christine Lagarde, Kripto Para Birimlerinin Gelecekteki Yöntemleri Değiştirebileceğine İnanıyor Facebook Kendi Kripto Parası İçin CFTC ile Toplantı Düzenledi ICO Sektörü Ölüyor: 2.6 Milyar Dolardan, 65 Milyon Dolara Düşüş! Kayıpların Sürmesiyle Bitcoin 7.000$ Seviyesinin Altına Düştü Binance, TUSD Stabil Koin Paritelerini Arttırıyor – XRP, Bitcoin, Ethereum, Stellar Lumens Eklendi!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır