Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bittrex Kripto Para Borsası, Malta’lı Blockchain Startup’ı Palladium’dan Hisse Satın Aldı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bittrex Kripto Para Borsası, Malta’lı Blockchain Startup’ı Palladium’dan Hisse Satın Aldı
Bittrex Kripto Para Borsası, Malta’lı Blockchain Startup’ı Palladium’dan Hisse Satın Aldı

© Reuters.  © Reuters.

2 Eylül 2018 tarihinde Times of Malta isimli yerel haber kaynağının belirttiğine göre, günlük ticari hacme göre dünyanın en büyük 20. kripto para borsası Bittrex, Malta menşeli bir blockchain startup firması olan Palladium‘un %10 hissesini satın aldı.

Palladium’u iyi bir yatırım haline getiren özelliklerinden bir tanesi, firmanın Malta Finansal Hizmet Otoritesi (MFSA) tarafından onaylı olması.

Dünyanın en hırslı DLT projelerinden birisi olduğunu iddia eden Palladium, 2018 yılının Temmuz ayında yine Bittrex ile bir araya gelmiş ve, kendi deyimiyle ”dünyanın ilk ilk dijital konvertibl para arzını” piyasaya süreceğini belirtmişti. O tarihte yapılan açıklamada, Malta içerisinde düzenlenmiş bir kripto para borsası kurmak istediğini belirten Palladium, 25 Temmuzda başlaması planlanan ICCO projesinde 150 milyon değerinde token dağıtımı yapmayı planlıyordu.

Malta hükümeti yakın zamanda yaptığı açıklamalarda blockchain ve kripto para startup firmalarına sağlam bir şekilde destek sağlayacağını ifade etmişti. Malta bölgesi hükümetin destekleyici tavırları sayesinde aralarında dünya devi Binance‘ın da olduğu bir çok firmaya ev sahipliği yapmaya başladı.

Küçük ada ülkesi bu yılın başlarında blockchain ile ilgili 3 yasayı onaylamış ve dünya üzerinde sağlam bir kripto ve DLT yasal çerçevesi bulunan ülkeler arasına giriş yapmıştı.

Palladium 2018 yılının Temmuz ayında ilk token ön satışını başlattığında, etkinliğe ülkenin başbakanı Joseph Muscat bile katırım göstermişti.

The post Bittrex Kripto Para Borsası, Malta’lı Blockchain Startup’ı Palladium’dan Hisse Satın Aldı appeared first on Koin Bülteni.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bittrex Kripto Para Borsası, Malta’lı Blockchain Startup’ı Palladium’dan Hisse Satın Aldı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Roger Ver: Bitcoin Sürklase Olacak Araştırma: Bitcoin Adreslerinin Yüzde 1’inden Daha Azı, BTC Arzının Yüzde 87’sini Kontrol Ediyor! Coinbase’in Değeri Bu Alacağı Yatırımla 8 Milyar Dolar Olabilir! Tecrübeli Yatırım Uzmanı Peter Brandt’tan Bitcoin Yüzde 80 Düşebilir İddiası Binance Kripto Para Borsasına Neler Oluyor? Yeni Token Satışı Eleştirileri Körükledi! NYSE’nin Bitcoin platformu Bakkt’tan Bitcoin yatırımcılarına kötü sürpriz

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır