Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bittrex Büyümeye Devam Ediyor: Güney Amerika ve Karayipler’e Yeni Kripto Para Platformu

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bittrex Büyümeye Devam Ediyor: Güney Amerika ve Karayipler’e Yeni Kripto Para Platformu
Bittrex Büyümeye Devam Ediyor: Güney Amerika ve Karayipler’e Yeni Kripto Para Platformu

© Reuters.  © Reuters.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan ABD merkezli Bittrex, Latin Amerika’ya ve Karayipler’e özel bir kripto para platformu geliştirmek için bir fintech şirketiyle işbirliği yapmaya başladı.

Kullanıcı Deneyimi

Latin Amerika ve Karayipler’deki kullanıcılara hitap edecek olan bu yeni kripto para platformu, özellikle kullanıcı deneyimi açısından bir hayli iddialı olacak. Bittrex bu yeni projesinde Cryptofacil adlı bir fintech şirketiyle işbirliği yapıyor olacak. Cryptofacil projenin müşteri işlemlerinden, desteğinden, yasal uyumluluğundan, pazarlamasından sorumlu olacak. Cryptofacil’in kurucularından olan Andres Szafran konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

“Eşsiz bir kullanıcı arayüzüne sahip olacak bu platform, insanlara basit bir şekilde alım-satım yapma imkanı sunacak. Cryptofacil’i müşterilerin en temel ihtiyaçlarını karşılamak için kurduk: Basit, kullanımı kolay bir kripto para platformu.”

Yeni platformda Bittrex’in teknolojinden faydalanılıyor olacak ve platformda 270’den fazla token paritesi bulunacak. Bittrex’in CEO’su Bill Shihara’nın açıklaması şu şekilde:

“Cryptofacil ve Bittrex, Latin Amerika ve Karayipler’de yaşayan müşterilere güvenilir, hızlı bir ticaret platformu sunacak.”

Büyümeye Devam

Bittrex uluslararası alanda çeşitli adımlar atmaya başladı ve şirket zaman içerisinde büyümeye devam ediyor. Bittrex bundan bir süre önce Londra merkezli invest.com ile de bir ortaklığa girişmişti. Bittrex girdiği bu ortaklıkla birlikte başlıca Avrupa pazarına yoğunlaşıyor olacak. Söz konusu ortaklığın sözcülerinden olan Itai Avnery, şu yorumu yaptı:

“Amacımız önce Avrupa Birliği’nin daha sonra da Dünya genelindeki pek çok ülkenin en saygın kripto para platformu haline gelmek.”

The post Bittrex Büyümeye Devam Ediyor: Güney Amerika ve Karayipler’e Yeni Kripto Para Platformu appeared first on Koin Bülteni.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bittrex Büyümeye Devam Ediyor: Güney Amerika ve Karayipler’e Yeni Kripto Para Platformu - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Para Borsalarından Kraken Özel Müşterilere Hisse Satacak En zengin yüzde 1’lik Bitcoin zengini dilimine girmek için ne kadar BTC’niz olmalı? Coinbase XRP’yi Listeleyecek Dedikoduları, XRP’nin Yükselişinin Arkasındaki Asıl Neden Mi? Tayland’ın Finansal Regülatörü, ICO Piyasasını Rahatlatmayı Amaçlıyor Monero Vadeli İşlemleri Dubai merkezli kripto borsasında işlem görmeye başladı Bir düşüş piyasasına rağmen, kripto para işlemleri zirveye yaklaşıyor: Peki önde olan kripto paralar hangisi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır